Wpis z mikrobloga

Cześć, zainspirowany tagiem #10usdchallenge postanowiłem spróbować swoich sił.

Pierwsze konto na Bittrexie mam już od 2017, na Binance od 2018, od zawsze tylko rynek SPOT, do wczoraj nie ruszałem Futures. No i wczoraj nadszedł 1 dzień mojego #11usdtchallenge :)

Założenia:
- znane mi (i raczej popularne) kryptowaluty, na których kręciłem kółka na rynku spot (jak vet,ada,shib,xrp)
- od 5% do 25% kapitału na 1 wejście
- ustawienie SL i TP na zadowalających mnie poziomach

Cele:
- przynajmniej 1 USDT zysku dziennie
- 11 -> 100 USDT

Planuje tu dokumentować moje poczynania codziennie, co trzy dni, czy tygodniowo w zależności od ilości wolnego czasu. Generalnie gram na giełdzie w wolnych chwilach podczas codziennej pracy przy biurku.

Dzień 1 - 27.10.21
+2 USDT
promatiq - Cześć, zainspirowany tagiem #10usdchallenge postanowiłem spróbować swoich ...

źródło: comment_1635414658mX3KX4IXQZ6HsLnHviXmTX.jpg

Pobierz
  • 8
@promatiq: ostatnio myślałem dokładnie o tym samym co Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od lutego stawiam pierwsze kroki odnośnie giełdy zarówno krypto jak i forex. Może i ja się podepnę.
@promatiq od wczoraj realizuje ten sam plan. Dziennie chce wychodzic ok 5 $ na plus na futures i póki co już plan popsułem. Drugi dzień 40+ i odpuściłem. Za szybko takie granie wciąga. Od jutra tylko 2-3 transakcje dziennie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@promatiq fajnie! Też lecę z podobnym planem i na sile musiałem się właśnie powstrzymać jak FTM zaczął pompować, bo wiem jak to się pózniej kończy ( ͡° ʖ̯ ͡°) 15 USD do przodu i wyłączyłem.
@BBBoii i bardzo dobrze, lepiej pewny zysk niż niezrealizowany pnl. Sam się na to lapalem a okazja będzie zawsze. Chodź mi osobiście dla psychy dobrze robi zamknąć połowę lub 75% a resztę zostawiam z SL na minimalnym plusie