Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego niektóre kobiety tak ciągnie do bycia w związku? Pytanie szczególnie do #rozowepaski
Mam znajomą, która tylko w przeciągu 4 lata miała 4 jak nie 5 partnerów. Dwa razy sie do mnie przystawiała, ale grzecznie odmawiałem. Ja rozumiem, że są nieudane związki, ale że aż tyle? Przecież to się powinna zapalać czerwona lampka u facetów, a i tak znajdują się frajerzy, którzy wchodza w taki związek.
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@technojezus niektóre kobiety albo mają wpojone od dziecka, albo same widziały to w swoich rodzinach, że bez mężczyzny u boku sobie nie poradzą, że taki jest cel kobiety żeby się ustatkować, założyć rodzinę, tak po prostu musi być i bez tego są "niepełne" nawet jeśli w innych aspektach życia są szczęśliwe
  • Odpowiedz
@technojezus moja mamełe miała i ciągle ma takie podejście. Ona wprost mówi że trzeba brać ślub, potem dzieci rodzić, zmywać naczynia sprzątać w domu, przecież mężczyzna takich rzeczy nie zrobi, to nie jego praca. A potem jojczy na starego że nic nie pomaga, że pije, że nierób. Sama sobie to ściągnęła na głowę, ja nie pozwoliłam i to mój chłop naczynia zmywa (co dla mamełe jest szokiem ogromnym)
  • Odpowiedz
@technojezus: A co to za problem? Czy związek to już małżeństwo? Są kobiety które puszczają się w relacjach fwb a są i takie które chociaż próbują być w związku. Czerwona lampka powinna się zapalać właśnie gdyby związku nie chciała bo to by znaczyło, że nie traktuje faceta poważnie.
  • Odpowiedz
powinien leżeć do góry brzuchem i pić piwsko, ewentualnie łaskawie podnieść stopy jak odkurzam


@szzzzzz: czyli jednak wiesz, jak to powinno wyglądać ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Oczywiście żartuję.
  • Odpowiedz
@Tomba teoretycznie nie, praktycznie - nie będzie przecież się potykał o śmieci wywalające się z kubła, bo to nie jego robota to posprzątać. Razem tu żyjemy, razem dzielimy przestrzeń i razem o nią dbamy. Kiedy ja mam wolne, a on zostaje długo w pracy to oczywiście że nie chce żeby w domu jeszcze zastał górę naczyń do pozmywania.
  • Odpowiedz
A co to za problem? Czy związek to już małżeństwo? Są kobiety które puszczają się w relacjach fwb a są i takie które chociaż próbują być w związku. Czerwona lampka powinna się zapalać właśnie gdyby związku nie chciała bo to by znaczyło, że nie traktuje faceta poważnie.


@Malinowy_homar_: ja nie mam nic przeciwko, że jakaś kobieta sobie korzysta z życia i uprawia seks z kim chce jak nie jest w
  • Odpowiedz