Wpis z mikrobloga

@Polankowicz: te afery nic by nie znaczyły jakby Tusk dał nawet 200+ Polakom. PiS codziennie #!$%@? nową aferę która jest niczym przy tych ośmiorniczkach i ludzie mają to już w dupie. Powiem więcej, PIS obecnie może zrobić już wszystko, nawet jak wypłyną zdjęcia Kamińskiego całującego się z psem, lub Kaczyńskiego ruchajaceho Przyłebska nad bigosem 5 lat temu. Oni nadal utrzymają władzę.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: Może nie jest na tyle cynicznym podludziem by wymyślić żeby kupić głosy ludzi ich własnymi pieniędzmi kosztem własnego kraju. To co się teraz odwala to jest poziom społeczeństwa homo sovietikusów, a nie europejskiego kraju.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Głosowałem na PO bo obiecała włączyć ten chlew obsrany gównem do Niemiec ale oczywiście nie spełnili swoich obietnic i zostałem oszukany jak zwykle :/
  • Odpowiedz
Też tak umiem!

Za czasów rządów PiS, Polska jest obłastem rosyjskim. #rzygamy


@jaroty: wyjatkowy dzban jestes. Widze, ze jest wszystkich poblokowales w swoich wpisach :D Na straszenie Putinem to juz sie najwieksze ulomy nie nabieraja. Z taka opozycja PIS bedzie rzadzil wiecznie.
  • Odpowiedz
@iredbox: zawsze mnie bawi te gadanie jak wszyscy zarabiali 5 zł
czyli jak rządził pis lpr to każdy miał 50pln na godzinę a potem przyszedł Tusk i obniżył ludziom pensje do 5pln
2008 zarabiałem 7.5 na call center więc nie wiem gdzie płacili te mityczne 5 złotych że 90% ludzi tyle zarabiało
  • Odpowiedz