Wpis z mikrobloga

Miał być pokaz indyków więc nawet nie siedziałem aby to gowno oglądać. Natomiast na wykopie widać stabilnie i jęki ze na SOP z indykami 3rd party pokazali indyki 3rd party xD To chyba ludzie z wykopu na tych transmisjach piszą w czacie na YT "DAWAĆ GTA IV" a później są rzeczywiście zawiedzeni, że na takim krótkim, podrzędnym SOP nie pokazali żadnych AAA xD
#ps4 #ps5
  • 7
@greven: no ja zasadniczo spodziewałem się, że zainteresuje mnie 0 gier, a zainteresowały mnie dwie (Death's Door, które wychodzi na PSa, wysoko oceniona gra i Little Debil Inside, gra niestandardowa, wcześniejsze rzeczy z tej gry jak widziałem to średnio mnie jarały, ten gameplay nawet spoko), więc i tak jest lepiej niż oczekiwałem xD
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu Masz rację, Sony powinno mieć bardziej przejrzysta komunikację i to mnie też irytuje u nich od lat. Z drugiej strony jak masz info o 3rd party + ze potrwa ok. 20 min to możesz się spodziewać że żadnych "dużych" tytułów tam raczej nie będzie. Więc mimo wszystko trochę bawi że ktoś miał oczekiwania nie wiadomo jakich tytułów ¯_(ツ)_/¯
@greven również uważam, że to problem z komunikacją Sony, i gracze mieli prawo mieć oczekiwania, może nie odrazu niewiadomo co ale cokolwiek prócz indyków.

Jak tak dalej będzie to ja sobie daruję te sop i potem pewnie będę żałował jak będzie wreszcie jakoś "normalny" bo nawet jako fan gier już się gubię który sop to ten większy który średni a który indyczy.

Jak chcieli sop na styl Nintendo to powinni takie robić
@greven: co nie zmienia faktu ze ps5 w przeciwności do XS kuleje ze wsteczna kompatybilnością i nie odpalisz tam gier z ps3, wiec mogliby remastera zapowiedzieć, szczególnie że tej grze tylko nowe teksturki by wystarczyły.