Wpis z mikrobloga

Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo. Przewały na miliardy złotych. Niegospodarność. Nacjonalizacja mediów. Nachalna propaganda w rządowej telewizji. Oczernianie opozycji za publiczne pieniądze. Rozbiórka wymiaru sprawiedliwości. Kompromitacja na arenie międzynarodowej. Brak sojuszników.

Wystarczyło 6 lat.

#bekazpisu #ekonomia #gospodarka
e.....u - Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo. Przewały na miliardy złotych. Niegospodarn...

źródło: comment_1635397365vlAkpxjAhxqFeRtqe7pTyP.jpg

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Haha XD

Jak jest wzrost PKB, to zasługa PiS-u.

Jak jest wzrost długu, to wina sytuacji na świecie.


Nie da się rozmawiać z wtórnym analfabetą i tyle. Zrozumie co drugie zdanie, resztę sobie dopowie według prymitywnego wyobrażenia i zadowolony. Jest takie powiedzonko o graniu w szachy z gołębiem. Ty właśnie zerżnąłeś się na szachownicę i ćwierkasz z zadowolenia. Sorry, to nie jest poziom, którym warto zawracać sobie głowę. Wytłumaczę niżej, najbardziej drukowanymi literami jak potrafię:

-
  • Odpowiedz
niestety eu nabrała się na nas. Myśleli ze dorośliśmy do bycia cywilizowanym krajem i nas przyjęli do EU ale się k---a właśnie zdziwili XD


Czuję rozpacz myśląc sobie, że taki ktoś jak ty ma prawa wyborcze. Serio. UE i Polska zrobiły deal. Oni dali nam dostęp do funduszy i wspólnego rynku w zamian za nieograniczony dostęp do rynku naszego. Polska jest w tej chwili 6. gospodarką UE, więc było o co grać.
  • Odpowiedz
ja to wiem ale tu chodzi o współpracę, a Polska chce dyktować warunki a ledwo od pluga oderwani.


A w jakiż to sposób chce owa zła Polska dyktować warunki? Bo spór kompetencyjny dotyczy raczej sytuacji odwrotnej.

Właśnie taka Polska jest jak ty. Ma te swoje urojenia i zamknięty łeb na wszystko bo my wiemy najlepiej.


Po
  • Odpowiedz
@19216811: kolego, ale orientowanie się na zachód =/= dawanie się rypać w dupaka na kuchennej meblościance i zaciskanie gęby ściereczką byleby nie pisnąć inaczej niż z rozkoszy. UE to platforma, na której kraje załatwiają sobie swoje interesy. Skąd takie kompleksy? Mamy pełne prawo dbać o swoje sprawy, jesteśmy takim samym członkiem jak każdy inny.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas:

1. Fun fact. Za PiSu powstało już więcej dróg szybkiego ruchu niż "za Peło". Zarówno w liczbach bezwzględnych jak i rok do roku.

A widzisz. Jak jest wygodnie, to kontekst nagle się nie liczy :)

PO nabudowała więcej dróg i to w czasach kryzysu, do tego mając do dyspozycji znacznie
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas:

Napisałeś, że PO wybudowała więcej dróg niż PiS. Co jest kłamstwem.
I jasno to wykazałem.
A jak potrzeba, to bierzesz pod uwagę okoliczności, a jak to niewygodne, to je
  • Odpowiedz
Sprawdziłem. I znowu okazało się, że kłamałeś. Polska może budować tę drogę bez problemów i to z unijnych środków, poza odcinkiem Białystok-Suwałki, który leży na obszarze Natura 2000.


Kłamałeś, kłamiesz i zapewne będziesz kłamał. Ewentualnie nie wiesz czym jest TEN-T i o czym w ogóle piszę.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zamkniecie-petycji-ws-via-carpathia-spor-miedzy-europoslami-pis-i-po/feffe

@azembora:
  • Odpowiedz
Napisałeś, że PO wybudowała więcej dróg niż PiS


Nie napisałem tak, ale cieszę się, że się w tym aspekcie zgadzamy, funkcjonalny analfabeto.
Napisałem, że PiS buduje więcej dróg niż PO bo to prawda. Przez 6lat wykonano o raptem 200km mniej niż za 8letnich rządów PO.

wielokrotnie kłamałeś i mimo wykazywania tych błędów,
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas:
Ale beton z Ciebie.
Pokaż, jak PO zaszkodziło temu projektowi?
Cały odcinek Via Carpatia należy do TEN-T oprócz tego odcinka, który leży w obszarze Natura 2000.
Masz tu nawet wyjaśnienie z
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas:

Nie napisałem tak,

I jak ktoś mógłby Ciebie brać na poważnie, jak wystarczy przewinąć stronę kawałek wyżej i widać Twoją wypowiedź:

1. Fun fact. Za PiSu powstało już więcej dróg szybkiego ruchu niż
  • Odpowiedz