Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim spod tagu #bloksimsow

Ostatni ruch, mnóstwo pozytywnych komentarzy wokół projektu zmotywował mnie do dalszej systematycznej pracy nad blokami simsów - pobrałem ostatnio kilka dodatkowych modów które rzekomo mają zapobiegać crashowaniu się gry i efektem tego jest ten oto pięknie odwzorowany dziesięciopiętrowiec z przełomu wieków. Mam nadzieję że uda mi się przedstawić kilka wariacji tego projektu, oczywiście wraz z wnętrzami przykładowych mieszkań i historyjek jak zawsze - ale to dopiero w weekend :)

#simsy #gry #sims

PS: Dziękuję moderacji za przyznanie odznaki reporter, w końcu napisało o tym kilka portali :D
PS2: Dzięki za wszystkie miłe i nie miłe komentarze na ten temat, wszystkie uważnie czytam :)
MarianoaItaliano - Cześć wszystkim spod tagu #bloksimsow

Ostatni ruch, mnóstwo poz...

źródło: comment_1635375611nSINgaUfcLOTyZj8jfN2Ww.jpg

Pobierz
  • 38
Druga strona się robi. Jakby nie patrzeć to będzie ze 100 mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znalzłem w pobranym alfabecie do układania szyldów literki Ż dlatego jest nazwa innego zwierzątka jako nazwa osiedlowego sklepu gdzie są gumy kulki po 10groszy, maczugi po 45 groszy i oranżada na miejscu tuż obok placu zabaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MarianoaItaliano - Druga strona się robi. Jakby nie patrzeć to będzie ze 100 mieszkań...

źródło: comment_1635375690gu7N25kPhJRvxIniQdbGCb.jpg

Pobierz
No i z windą, bo się generacji X nie chciało dupy ruszyć na 2 piętro schodami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie średnia wieku na takim Wilanowie to musi być już dobre 40+ bo ci ludzie mieli po 25-30 jak brali tam kredyt na 25 lat. Ciekawe jak w tych apartamentach 20m2 wychowuje się dzieci - albo może to odpowiedź dlaczego spada dzietność ( ͡° ͜ʖ ͡
MarianoaItaliano - No i z windą, bo się generacji X nie chciało dupy ruszyć na 2 pięt...

źródło: comment_1635376521KXyEVO4OgcqHJgG7rjsbZD.jpg

Pobierz
@Borealny: Zacina jak diabili mimo moich 16GB RAM i dedykowanej grafice, silnik gry nie wyrabia po prostu tyle polygonów, mimo że ściągnąłem jakąś tam poprawkę co zwiększa ilość poly w grze kilka razy. Jak malowałem ściany na 10 piętrze to czekałem 10-20 sekund aż się odblokuje kolejna kratka xD
@Odczuwam_Dysonans: Oesu, człowieku - rzygam jak mama ogląda te remonty Dowborowej ciach ciach płyta gipsowa na wszystko, panele z Castoramy, biała farba z Mrówki i meble z Ikei, Szelągowskiej na TVN czy tego łysego grzyba w HGTV: jakkolwiek u Dowbor to ma sens, bo nierzadko ci ludzie mają meble sprzed wojny i wychodek na dworzu to u reszty jest to lekcja jak przerobić mieszkanie z klimatem na katalog sklepu meblowego xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MarianoaItaliano: haha, słuchaj, może jest to jakaś nisza ;) retro na różnych płaszczyznach jest w cenie, więc mógłbyś być piewcą nowego nurtu neoPRLu z hasłami typu "meblościanka prawem a nie towarem!". Z czasem na tej fali polski przemysł meblarski wstałby z kolan, a każdy entuzjasta ruchów lewicowych w każdym zakątku globu marzyłby o stylowych acz funkcjonalnych produktach designerskich bazujących na projektach przodowników pracy, tchniętych ideologią samego mistrza Marxa!