Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim spod tagu #bloksimsow

Ostatni ruch, mnóstwo pozytywnych komentarzy wokół projektu zmotywował mnie do dalszej systematycznej pracy nad blokami simsów - pobrałem ostatnio kilka dodatkowych modów które rzekomo mają zapobiegać crashowaniu się gry i efektem tego jest ten oto pięknie odwzorowany dziesięciopiętrowiec z przełomu wieków. Mam nadzieję że uda mi się przedstawić kilka wariacji tego projektu, oczywiście wraz z wnętrzami przykładowych mieszkań i historyjek jak zawsze - ale to dopiero w weekend :)

#simsy #gry #sims

PS: Dziękuję moderacji za przyznanie odznaki reporter, w końcu napisało o tym kilka portali :D
PS2: Dzięki za wszystkie miłe i nie miłe komentarze na ten temat, wszystkie uważnie czytam :)
MarianoaItaliano - Cześć wszystkim spod tagu #bloksimsow

Ostatni ruch, mnóstwo poz...

źródło: comment_1635375611nSINgaUfcLOTyZj8jfN2Ww.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 3
@MarianoaItaliano
Gratuluję roboty. Za każdym razem jak moja żona mówi, "znów ten ebany wykop", to wtedy ja wkraczam caly na biało i mówię, zobacz tu są ciekawi ludzie i pyk projekt bloku z prlu w grze sims! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Wiem, wiem - i przez to te mieszkania na ostatnim miały ślepe kuchnie. W tym przejściu zimą zazwyczaj miejscowe menele grały w karty, przenosząc się z parkingu. Ja w piętnastce natomiast na Osiedlowej zawsze na Air Show stałem w przejściu i oglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Dokładnie tak, wujowo tam było na maksa, ale jakoś lubię tam wrócić na chwile - w sensie na Ustronie :) ostatnie pojechałem zjarac fajka pod psp 9. Mocno mnie tez zawsze szokuje ilosc zaparkowanych aut. 25 lat temu - kiedy się wyprowadziłem - tam ich prawie nie było. A dzisiaj stają nawet pod Sandomierska 13 na górce.
  • Odpowiedz