Wpis z mikrobloga

  • 1
@MinnieMouse0 bo chłopak nie będzie tego powtarzał w rzeczywistości. A znam kobiety które (jak to delikatnie określają) "spotykały się" już z ponad setka mężczyzn. Skądś się bierze takie spaczone podejście do relacji.
  • Odpowiedz
A znam kobiety które


@R4vPL: A ja nie znam takich kobiet, mężczyzn którzy zabijają prostytutki też nie znam. Nie ma to natomiast najmniejszego znaczenia, bo "sam znam kogoś, kto" to tylko popularny błąd poznawczy.

A twierdzenie że "chłopak nie będzie tego powtarzał" a (w domyśle) dziewczyna tak jest, krótko mówiąc, z d--y.
  • Odpowiedz
  • 0
@MinnieMouse0 moment, ale socjologia to nauka o społeczeństwie, co nie? Akurat tutaj argument że to jest błąd poznawczy jest kompletnie błędny. A dlaczego? Bo społeczeństwo składa się z ludzi, a taki argument jest jak najbardziej merytoryczny. Są liczne badania (nie mam tyle czasu żeby Ci nr DOI podawać), gdzie kobiety deklarują tak liczne stosunki seksualne i relacje. Odnośnie błędów poznawczych polecam książkę pułapki myślenia, bo kompletnie błędnie je klasyfikujesz.
No i
  • Odpowiedz
  • 0
@MinnieMouse0 proszę bardzo badanie naukowe przeprowadzone w USA, gdzie znalazły się kobiety które potrafiły mieć nawet 100 partnerów w ciągu roku.
https://scholar.google.com/scholar?hl=pl&as_sdt=0%2C5&btnG=#d=gs_qabs&u=%23p%3DcbHPfMqg3bsJ
https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/article-abstract/2767066
Nie rozumiem kobiet które zakłamują rzeczywistość, tylko po to żeby racja była po ich stronie. A zauważam takie zachowania coraz częściej.
R4vPL - @MinnieMouse0 proszę bardzo badanie naukowe przeprowadzone w USA, gdzie znala...

źródło: comment_1635417307NaDDkGQKAbeCmdaFBjZj55.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@R4vPL: Każesz mi coś czytać na temat błędów poznawczych, a sam używasz bez żadnego zawahania i refleksji nad tym dowodu anegdotycznego, który jeśli chcesz ci zacytuję, bo zdajesz się tego absolutnie nie zauważać, lub nie rozumieć.

chłopak nie będzie tego powtarzał w rzeczywistości. A znam kobiety które (jak to delikatnie określają) "spotykały się" już z ponad setka mężczyzn.


To, że Ty takie znasz, nie świadczy absolutnie o niczym w skali globalnej, a jedynie o środowisku w którym się
  • Odpowiedz
  • 0
@MinnieMouse0 o kolejny pseudonaukowy argument, fałszywa korelacja?
No niestety mam do czynienia z patologią związkowa/emocjonalną/whatever, rodziny się nie wybiera.

To, że Ty takie znasz, nie świadczy absolutnie o niczym w skali globalnej, a jedynie o środowisku w którym się obracasz.

Podałem badania, poczytaj. Ja nie buduje argumentów jedynie na dowodach anegdotycznych, one są jedynie uzupełnieniem.
  • Odpowiedz
@R4vPL: Kochankowie w simsach tak samo kształtują światopogląd jak zabijanie prostytutek i kradzież samochodu w gta. Dlaczego nie troszczysz się o mężczyzn, którzy powielą schemat i ukradną samochód albo kogoś zabiją z powodu złej gry?
Ja dla odmiany w simsach zawsze tworzę rodziny, w których jest masa dzieci i każdy ma wszystkie umiejętności na full zanim dorośnie, jeszcze przed emeryturą każdy sim zdobywa szczyt kariery, a kotek należący do rodziny
  • Odpowiedz