Wpis z mikrobloga

To były fajne strimy Bystrzaka: https://archive.org/details/bystrzaktv-20180829-1613_20180829-2050

Teraz wszyscy widzieliśmy co jest i co się z gościem stało. Tak wiem, że Tajfun poszedł pierdzieć.

Chłopie, ogarnij aktorów, weź chociaż raz kup wystarczająco alkoholu, idź sobie zajaraj do swojego pokoju na poddaszu drewnianej chałupy i niech się dzieje. Siedzenie na dupie w ciągle tej samej perspektywie kamery przypomina Tuczenke.

Były pomysły. Kaczor chciał robić plener zimą. Esta kilkanaście razy na strimach gadał o pieczeniu świniaka którego obiecywałeś. Zrozum, że to jest to czego oczekują widzowie. Dostarczysz klimat i aktorów, a koiny będą się zgadzać. Musiałeś narzekać, że "jak to, plener zimą?! oszalałeś Kaczor, idź już stąd". Przecież ognisko zimą jest mega.

Nie jestem hejterem, obserwuję te strimy od lat, lubię je (te obecne już raczej nie) i komentuję sobie je tutaj. Nie wiem o co taki ból, przecież Mikroblog to miejsce żeby sobie powymieniać uwagi.

Szkoda, że nie przeczytasz tego Sylwek, bo jak mówiłeś nie wchodzisz na wykop... :) Gdybyś jednak przeczytał, albo ktoś z otoczenia np. Dominika cudowna kobieta znad Bałtyku to może weź pod uwagę te pomysły.

I na koniec. Panie Doktorze, Profesorze, Adwokacie, Ministrze (przecież to tylko żarty, dystansu trochę :) ) - nie mówi się "NIENAWIEŚCI" tylko "nienawiści". Tak wykształcony człowiek, a taka gafa notorycznie, a to tylko jeden przykład.

Ogonek, wiem, że trudno Ci przeczytać więcej niż jedno zdanie, ale koniecznie napisz swoją denną formułkę którą wszędzie wstawiasz, czyli "ból dupy xDDDDD" i będzie git.

#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical (skoro pieczenie świniaka)
Pobierz OnKujajor91 - To były fajne strimy Bystrzaka: https://archive.org/details/bystrzaktv-...
źródło: comment_16353625654SNy88BnfnftPLLzJ3bwRS.jpg

Czy pieczenie świniaka zimą, do tego duże ognisko to dobry pomysł?

  • Jeszcze jak. Mega klimat. 57.4% (54)
  • Jak to tak, co ludzie pomyślą, gryl tylko w 40*C 4.3% (4)
  • Lepiej zapętlić Tajfuna: szm. jeb.. dz.. pier. 10.6% (10)
  • Eee tam mądrości S. Rocza lepsze 6.4% (6)
  • Wszyscy zmęczeni kończymy gadkę 21.3% (20)

Oddanych głosów: 94

  • 9
Ogonek, wiem, że trudno Ci przeczytać więcej niż jedno zdanie, ale koniecznie napisz


@OnKujajor91: Nie napisze, bo ma jeszcze 2 tygodnie sanek xD
A Sracz jest za głupi na jakieś ambitne pomysły
@agent733: skąd wiesz, że amfetamina ? xd. pomysły byly fajne i fajnie się oglądało no ale te pomysły to już daleka historia niestety. a apropo kasy on na giełdzie kasą obraca bo nawet screeny na instagrama wrzucił, więc kasy ma napewno więcej niż "do roku czasu" a bynajmniej tak mi się wydaje. streamy by sie przydały jakieś chociażby dlatego, żeby podtrzymać ten kanał bo jak będzie dłuższa przerwa to potem ciężko
@viper90: więc to, że tajfuna nie ma nie jest przeszkodą, żeby odpalić streama. no ale jeszcze trzeba chcieć i w tym chyba jest problem, że każdy ma #!$%@? włącznie z bystrzakiem.