Wpis z mikrobloga

@berecik bardzo możliwe, w zasadzie jest to mój pierwszy taki obraz, wcześniej rysowałem najwyżej pojedyncze obiekty lub portrety ołówkiem ;] ale dzięki za spostrzegawczość. Jedynie co mi średnio pasowało to perspektywa budynku za drzewem ale już darowałem sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saville: Jest więcej takich mankamentów. Ale to nie jest ważne. Na pewno z czasem to poprawisz. Jeżeli chodzi o aspekty pozytywne to bardzo podoba mi się koloryzacja. Nasycone, żywe kolory natury w zestawieniu z pastelowymi kolorami miejskiej zabudowy dają efekt jakby obraz był z anime wyciągnięty. Jaka marka farb?
@berecik dzięki za uwagi :] o kolory zawsze najbardziej się boje bo różnie to jest u mnie z ich dobieraniem i odczytywaniem hah. Jestem w trakcie malowania kolejnego obrazu i szczególną uwagę zwracam już na perspektywę aby była zachowana z jak największą dokładnością
@berecik farby akrylowe to Angelus oraz Tarrago, a akwarele to Faber Castell. Akryle niekoniecznie do zastosowania na kartce, ale zostały mi po customowaniu jeasnow i portfeli :]