Wpis z mikrobloga

  • 7
R. 25 Kraków

Zgłoszenie a8a070fa32058b22 z dnia 2021-10-27 17:08:00

Imię: R.
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Spokojnym i zaradnym chłopakiem ceniącym sobie tradycyjne wartości, pracującym jako programista. Bardziej intro niż ekstrawertyk (kluby i wielkie imprezy to nie moja bajka), ale chętnie wychodzę do ludzi, zwłaszcza jeśli to dobrze znane mi grono.

Wygląd
183 cm wzrostu, szczupły, brązowe oczy i włosy. Raczej luźny styl ubioru.

Zainteresowania
Programowanie to moja pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym nowe technologie, kryptowaluty, inwestycje. W wolnym czasie lubię obejrzeć serial lub w coś pograć.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać miłą, inteligentną i poukładaną dziewczynę. Taką, z którą można porozmawiać na różne tematy, te mniej i bardziej poważne. Dystans do siebie mile widziany. Uważam, że wygląd nie jest najważniejszy, ale rzecz jasna trzeba przypaść sobie nawzajem do gustu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Potrafię cieszyć się z małych rzeczy, więc nawet wspólne oglądanie Rolnik Szuka Żony może być fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najważniejsze jest odpowiednie towarzystwo.
Z bardziej aktywnych wariantów nie pogardzę wyjazdem za miasto, np. w góry lub pod namiot.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - tak, kościelny (jestem katolikiem).
Dzieci - chciałbym mieć.
Używki - nie palę, piję tylko okazjonalnie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz