Wpis z mikrobloga

W gorących wisi wpis o #sniadanie w #chiny. Cena paróweczek, jajka i napoju - piątak. Postanowiłem wrzucić typowe śniadanie w #tajlandia za piątaka.

Mieszkałem obok tego miejsca przez rok (2018/19), jadłem tu śniadanie średnio 5x w tygodniu. Ryż za 10 bahtów, 2 wybrane składniki (z 15-20 do wyboru) po 10-20 bahtów. Do tego nakłada się samemu warzywa gratis. Woda z lodem gratis, innych napojów brak. Końcowa cena 40-50 bahtów w zależności od dnia, czyli licząc po dzisiejszym kursie 4,80-6,00 zł.

Jadłem zawsze w okolicach 10, czułem się pełny aż do obiadu jedzonego w okolicach 17 (też na mieście). Jakość tego jedzenia nie jest wysoka, szczególnie mięsa, ale wszystko jest smaczne i sycące. Sraczki oczywiście brak.
PeeJay - W gorących wisi wpis o #sniadanie w #chiny. Cena paróweczek, jajka i napoju ...

źródło: comment_1635345921lwxiCSysN1XI8h8fjKzGHI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: A to fakt, normalne w tych tanich stoiskach i tańszych restauracjach. Nierdzewka wchodzi dopiero w nieco droższych restauracjach albo tych nastawionych na turystów (posiłek od 15 PLN w górę)
  • Odpowiedz