Wpis z mikrobloga

@janushek: a już myślałem że informujesz o jakimś patchu lub remasterze pod next -geny a tu "tylko" urodzinki. No ale nie ma co wszystkiego najlepszego jedna z lepszych gier ostatnich lat.
  • Odpowiedz
@janushek: przeszedłem na 100%. W ostatnich latach żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Można żałować niewykorzystanego potencjału New Austin oraz Meksyku, ale i tak była ogromna.
Arthur był świetnie napisaną postacią.
  • Odpowiedz
@L3stko: u mnie też czeka ale gra przywitała mnie czarnym ekranem po załadowaniu xD
Mimo moich starań nie dałem rady jej odpalić mimo że wiele poradników opisywało błąd to nie chciał on odpuścić.
Dobrze że to pożyczone pasy były od kolegi bo gdybym wybulil hajs to by mnie urwica wzięła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@janushek: właśnie przechodze pierwszy raz. Niesamowity świat , jestem już w zaawansowanej gruźlicy, Dutch #!$%@? jakiś szajz, gram tego dobrego wszystkim pomagam, jest z tego jakaś korzyść poza okazjonalnymi darmowymi zakupami w sklepach? Dużo jeczcze do końca?
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: już bliżej końca niż dalej, ale jeszcze trochę gry ci zostało. prócz tego ze masz tam coś taniej i ze wiekszy rispekt, to troszkę inne zakończenie będzie
  • Odpowiedz