Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: psychopata jest na początku czarujący (nie zawsze nawet przystojny o dziwo), nie musi rzucać mizoginistycznych tekstów, on to sobie zastosuje w praktyce w odpowiednim czasie

Plus emocje jakich przegryw mocny w gębie nie zapewni
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: karuzela emocji. Zadna baba nie przyzna sie do tego ze ma mechanizmy małpy z jaskini i wzbudzanie w niej fal zauroczenia, olania, złych emocji i powrotu do tych pierwszych to dla małpiego mózgu wszystko co potrzeba. Been there, done that.
  • Odpowiedz
że facet wyzywa kobietę, a ona go potem przeprasza. Tak często jest jak kobieta wychowuje się bez ojca.


@tomek001: najlepsze kombo jest jak facet też się bez ojca wychowywał. a najlepiej jak miał wielu "ojczymów". Miałem kiedyś styczność z taką parką. N---------ł ją, my jego, potem ona mu gałę a my najgorsi bo misiaczka pobiliśmy a on się tylko zagalopował.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Jak to jest ze zyjesz w matrixie i wierzysz w pojecia "dobra" (moralnosci niewolnikow) i "zla" (moralnosci panow) i uznajesz meska p-----c, dominacje i kontrole jako cos obiektywnie zlego co mialo by odrzucac kobiety? xD
Przeciez to oczywiste ze lepsze geny przekaze agresywny wysoki chad psychopata gotowy n---------c wszystko co sie rusza niz sfrustrowany wzbudzajacy obrzydzenie i co najwyzej litosc incel manlet gynofob z watlymi raczkami ktoremu wydaje sie
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: @LajfIsBjutiful

To prawda. Kurcze aż mógłbym zrobić o tym osobny wpis. Mam siostrę 40 letnią. Im starsza tym... mniej rozgarnięta delikatnie rzecz ujmując.

Kilka lat temu miała nowy dom, męża, który zarabiał niezłe pieniądze, samochód, dwójkę małych dzieci.
Jednak niestety weszła byłemu mężowi na głowę (poniżała go). Jednocześnie zakładała, że nie odważy się złożyć pozwu o rozwód (już
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: dlatego, że mizogini z wykopu są tak prości że nie potrafią zrozumieć i wyczuć potrzeb społecznych będąc na marginesie, w przeciwieństwie do największego patola.
  • Odpowiedz
@Eluno: bo ojciec mnie uczył, że kobiet się nie bije a jak jakiś frajer na nie podnosi rękę to dostaje w------l od równego sobie. Z góry zakładam, że nikt nie lubi być bity bo masochiści to raczej promil ludzi. Jak się okazało, że ona tak lubi to nawet go dopingowałem raz. to o dziwo też się jej nie spodobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz