Wpis z mikrobloga

Czym cię ta Lewica tak skrzywdziła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szechter_: "Lewica" tylko i wyłącznie w cudzysłowie, a poza tym uważam że jest to partia, która marnuje głosy wyborcze i powinna zostać zastąpiona realną partią lewicową, która nie będzie zachowywać się jak Konfederacja 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bardzo mi się podoba taki podział, niech partie konserwatywne startują ze sobą razem, a Lewica może z Razemkami + ew. Zielonymi mieć zachodni program wyborczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szechter_: Ta, w Polsce - kraju z wbitym konserwatywnym gwoździu w mózgu xD Powodzenia xD
Właśnie między innymi dlatego uważam że istnienie partii "Lewica" to szkodnictwo - bo to co na zachodzie jest normą u nas jest
  • Odpowiedz
Czekam na związki partnerskie obiecane przez Tuska już 8 lat, czy za mojego życia się ich doczekam czy będę dalej zwodzony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szechter_: To poczekasz jeszcze z 20 lat, bo PiSowską dehumanizację społeczności LGBT trzeba będzie latami odkręcać
  • Odpowiedz
a to Donald Tusk już zaczął coś robić w tej kwestii, że jest jakiś deadline mojego czekania?

Bo ostatnio pisał o tym, że nie prosił o poruszanie tego tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szechter_: No nie pisz mi że przespałeś 6 lat pisowskiej propagandy i nie rozumiesz dlaczego woli się nie wypowiadać w tej kwestii usiłując przeciągnąć na swoją stronę elektorat nieco bardziej rozgarnięty który niby
  • Odpowiedz
gdy największe prześladowanie twojej osoby objawia się w tym, że musisz zapłacić 1,50zł więcej za kole w Lidlu.


@Szechter_: Nie

Ja nie mogę żyć w legalnym związku z kim chcę i tylko Lewica dostrzega aktualnie mój problem, także ten ¯_(ツ)_/¯


@Szechter_: A ja jestem całkowitym zwolennikiem związków partnerskich, tylko w odróżnieniu od partii "Lewica" rozumiem dlaczego jest tak trudno to wprowadzić w ciemnogrodzie takim jak Polska zwłaszcza po
  • Odpowiedz
@Szechter_:

musisz zapłacić 1,50zł więcej za kole w Lidlu.

Ja nie mogę żyć w legalnym związku z kim chcę i tylko Lewica dostrzega aktualnie mój problem, także ten


A ja nie mogę żyć w legalnym związku z kim chcę a do tego muszę zapłacić 1,50zł więcej za kole w Lidlu i niestety Lewica nie dostrzega obu rzeczy jako problem i co teraz ?
  • Odpowiedz
xDDDDDD

no faktycznie zajebista realna partia lewicowa.

Ziomek, błagam.


@Szechter_: Nic nie zrobisz bez władzy xD Ostatnie lata pokazały czym jest zamykanie się w bańkach ideologicznych i partyjnych, dla mnie mając do wyboru partię Lewica a KO/PL2050 wybór jest oczywisty - Lewica nie ma żadnych szans na przejęcie władzy, KO/PL2050 już tak, głos na partię Lewica jest głosem straconym i narażeniem na kolejną kadencję PiSu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Szechter_: Wolałbym aby koalicja była złożona z KO/PL2050/Lewica co niestety chyba nie jest realne bo wiele osób zachowuje się jak zwolennicy Konfederacji, musi minąć jeszcze wiele czasu by niektórzy zrozumieli, że środowiska pisowskie należy sprowadzić do całkowitego parteru i wysłać całkowicie na śmietnik historii zamiast upatrywać w nich szanse na potencjalną realizację lewicowych postulatów gospodarczych
  • Odpowiedz