Wpis z mikrobloga

To jest moje "dziekuję" dla Kaza Bałagane, Mobbyn, Belmondziaka i w ogóle wszystkiego do koła tego bo niestety #!$%@? się znam na tych ludziach i tej muzyce. Ale zawsze doceniałem ten komentarz pod "Sosy Ciuchy i Borciuchy" bo zdawał mi się zawsze mosiężnym realtalkiem. Postanowiłem jednak, że dużo traci on na swoim wykonaniu, więc przełożyłem go na przynajmniej bardziej czytelny język. Pozdrawiam.
#mobbyn #belmondo #kazbalagane #hiphop #rap #muzyka #pasta

"Słabo rozkminiacie Sos Ciuchy i Borciuchy narzekając na amatorszczyznę bo to jest #!$%@? w sumie pierwszy rap w Polsce i pierwszy taki mixtape gdzie #!$%@? szaleni dilerzy z warszawskich przedmieść żyjący z ludzkiej głupoty i krzywdy, którzy są zajarani murzynami i mają szmal, mają też #!$%@? okazje do pracy z genialnym na tamte czasy tekściarzem, alfonsem i użytkownikiem kokainy Sentino, który im pokazał jak się pracuje w studio a raczej nagrywa w warunkach melanżowych. Muzyczne zajawki Kaza razem z Hajcem to mu pomogły w #!$%@? wyrobić sobie poczucie smaku a ta znajomość z Sentino od 2010 w #!$%@? go nauczyła muzycznie jak robić nutki które są hitami. Tam czuć ewidentnie #!$%@? podjazd do Coke Boysow, i że Kaz to jest copy paste translate Chinx Drugz a Sentino #!$%@? french Montana i duży wpływ Sentino na Kaza właśnie tym wave’em z NY i zajawki Sentino na produkcje Frauda powinni tylko zrobić swój remix Tunel Vision. Już nie mowie o jakiejś #!$%@? zajawce na Francję typu Booba Lacrim gdzie Kaz się próbuje #!$%@? #!$%@?ć w fullcapa, kamizelkę puchowa, jakieś designery i latać ze spiętą miną od koksu i udawać kozaka #!$%@?.
Wyobraźcie sobie co się #!$%@? działo wtedy masz bliżj do ćwiary niż do trzydziestki, jesteś praktycznie świeżo po dwudziestce i nie musisz pracować, hajs spływa, #!$%@? elegancko, mało przypałów, bawisz sie na grubo. Pojawia się #!$%@? niemiecki raper tekściarz co miał sesje w studioo Def Jam z murzynami z NY, z ziomkiem ciapakiem Malikiem Montaną i gdzieś tam Diho raz #!$%@? biega i w przerwie od gonienia dragów, które prawnie są legalne ze swoim wspólasem Belmondziakiem i liczenia i #!$%@? hajcu na baletudo, ruchania panien i ciagów narkotykowych albo nawet w ich trakcie sklejacie nuty na totalnej wyjebce a nikt #!$%@? z ulicznej sceny w Polsce, ale to nikt się do was nie #!$%@? a Ka En z PROSTO w 2k13 udostępnia twoje nutki u siebie na tablicy a głąby mówią WTF i na ten moment #!$%@? jesteście najbardziej prawdziwi w tym co #!$%@? i #!$%@? koką ubieracie w nocy okulary i się czujecie jak Big Boss, #!$%@? grubas,
To jest mniej więcej ta sama droga powstawania tego projektu co legendarny mikstejp Tomba z Białąsem gdzie też #!$%@? Amerykę i czuć, że miedzy rozkminianiem hajsu, ćpaniem, piciem na grubo, dymaniem panien, #!$%@? się na majka i nawijacie jakieś wersy prawdy gorzej.
Jakiś chłopaczek na forum pisał właśnie, że on ma studio tera a nie ma #!$%@? czasu na teksty i to jest właśnie ta różnica. Guci Mane #!$%@?ł się do studio pracować i tam pisać teksty. Brał ziomków, brał #!$%@? żarcie, dragi, producenta i #!$%@?ł sesje ciężką i tworzył #!$%@? hity jak linia produkcyjna kapci z Lidla. Yung Thug #!$%@?ł się w ciężką fazę, #!$%@?ł dragi, wódkę, nic nie jadł i nawijał z freestylu #!$%@? wersy do mikrofonu przez 2 dni i potem wypuszczał mikstejpy, które zmieniały muzykę. Tak samo widzę „Sos Ciuchy i Borciuchy” gdzie #!$%@? kolesie w hustlersko narkotycznym rauszu spotkali #!$%@? gościa, który muzykę zna jak własną dziwkę i który pokazał im z czym to się je"
Faiko - To jest moje "dziekuję" dla Kaza Bałagane, Mobbyn, Belmondziaka i w ogóle wsz...
  • 5
  • Odpowiedz
@Faiko: będąc precyzyjnym to autorem tego komentarza jest użytkownik bengal który wstawił go na ślizg w temacie sos ciuchy i borciuchy pare lat temu
  • Odpowiedz