Wpis z mikrobloga

@Ogau: https://swarzedz24.pl/obwodnica-bez-zgody-rdos-polnocno-wschodnia-obwodnica-poznania/ taaa pogadaj sobie wesoło, bo z Poznaniem to strzeliłeś jak kulą w płot (z Warszawą to też)
Po prostu problem nie leży w ilości inwestycji, tylko o współczynniku samochodu na mieszkańca:
https://moto.rp.pl/na-drodze/art18946251-polska-stoi-w-korkach-miasta-maja-wciaz-absurdalne-pomysly
A, że w Polsce symbolem statusu społecznego jest samochód. To potem 5 takich 25 25 letnich pojazdów na posesji 17km od centrum stoi... I powiedz mi geniuszu gdzie wepchasz tyle blachy?
No po prostu dopóki będziemy
  • Odpowiedz
No nie wiem, pieszych chyba jest więcej niż kierowców w mieście. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@menmikimen: przy każdej drodze jest chodnik :-) Nie ma problemu pieszych w tym mieście. Problemem jest polityka prezydenta miasta, która spowalnia ruch samochodowy, autobusowy, tramwajowy.
  • Odpowiedz
To potem 5 takich 25 25 letnich pojazdów na posesji 17km od centrum stoi... I powiedz mi geniuszu gdzie wepchasz tyle blachy?


@Igbt: jak ktoś na auto mówi blacha to już wiadomo, że jest upośledzony. Suche fakty są trudne do zrozumienia. NIKT nie chce jeździć do centrum. Chcemy obwodnice, które pozwolą ci stworzyć DDR na całej Kazimierza Wielkiego...

Kto by się spodziewał, że ludzie na Jagodnie będą jeździć do miasta? No np. ja prawie 10 lat temu, gdy przed studiami zobaczyłem mieszkania do wynajęcia na Vivaldiego. Kto by się spodziewał, że ludzie będą budować się na wschodzie? No np. ja 10 lat temu. Od razu ci powiem, że ludzie będą się dalej budować na wschodzie i na północy i korki będą jeszcze większe, bo już został olany np. taki Wojnów czy wyjazd w stronę Wilczyc i innych wioch. To samo od strony Lipy Piotrowskiej. Tam też będą korki, bo komunikacja NIE
  • Odpowiedz
@Ogau: a ile jest na wszystkich uliczkach Starego Miasta i na parkingach podziemnych w jego obszarze?

Suche fakty są trudne do zrozumienia. NIKT nie chce jeździć do centrum.


Dlaczego manipulujesz? To że Ty nie chcesz jeździć do centrum nie znaczy, że NIKT nie chce.
  • Odpowiedz