Wpis z mikrobloga

Tutaj mała rada jak ktoś chce dystansową mete Dps/aoe. Grałem najpierw muszkietem, potem łukiem, bo był lepszy niż muszkiet. Parę dni temu usłyszałem o buildzie fire staff/ice gauntlet. Nabilem obie bronie na 20. I o dziwo taki build ma znacznie lepszy dps niż łuk, a do tego najlepsze możliwe dystansowe AOE w grze. Nie musisz się męczyć, by trafiać w głowę. Po prostu spamisz skille, a DPS sam leci. A jak jest grupa mobów, to już wogole jesteś najlepszym możliwym wyborem dla drużyny. Build sprawdza się też solo, najlepiej mi było z tym buildem z wszystkich dystansowych broni. Jedyna wada? Ta lodowa burza z ice gauntleta nie działa na większość dużych mobów i bossów. Na elity idealne rozwiązanie, a nie chodzisz z łukiem, 2000 ammo i płacisz 300 azotu za podróż.
#newworld
  • 10
@PoteznyTomaszek: nie wiem jaki masz luk ale ma on większy dmg od maga ale ta różnica właśnie jest w tym ze magowie maja dużo AoE ale jak ktoś jest dobry aimowo to zgniecie Cię łukiem a najgorszy problem to właśnie te strzały które trzeba nosić