Wpis z mikrobloga

Pije piwo i przeglądam tindera i ogarnia mnie taki smutek, bo tyle ładnych dziewczyn tam, które i tak nigdy by na mnie nie zwróciły uwagi ehh. Może ta deprecha i załamanie teraz się wzięły z powodu zwalenia konia dziś 2 razy plus alkoholu, ale nie wiem. Ehh co to za życie męskie jak super hot laski nie mają mokro na Twój widok, a co najwyżej jesteś kumplem dla takich. Czuję się jakbym zawiódł męski gatunek.
#tinder #rozowepaski #niebieskipaski #zalesie #depresja
Felixu - Pije piwo i przeglądam tindera i ogarnia mnie taki smutek, bo tyle ładnych d...

źródło: comment_1635195190s9sHpDgJ2LuAwIdf9xdz6i.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Felixu po pierwsze to skad wiesz, ze nie maja mokro, a po drugie szczytem męskich osiagniec nie jest to, ze jakas randomowa osoba podnieci sie na jego widok. Reprezentuj cos sobą poza zwaleniem konia, piciem alkoholu i pisaniem o tym na wykopie.
  • Odpowiedz
@Tylko123: juz pedze z wyjasnieniami. Raz jestem 100% narcyzem pewnym siebie i egocentrysta, raz mam zjazd emocjonalny i chce zdechnąć a jeszcze kiedyś jestem niemal obojetny na wszystko i nic mnie nie rusza, jakbym mial autyzm czy cos. I to tak sie zmienia nieregularnie czesto bez powodu
  • Odpowiedz
@Felixu byc może powodem sa hormony, zla dieta, czasami powody moga byc bardzo prozaiczne. Zbadaj sobie poziom testosteronu, bo to tez moze byc od tego.
  • Odpowiedz
@Felixu tego nie wiesz. Sprawdzales? Nie. No to na podstawie obserwacji tylko tak twierdzisz? Ja tez myslalem, ze mam oki a okazalo sie, ze mam ponad normę.
  • Odpowiedz
Raz jestem 100% narcyzem pewnym siebie i egocentrysta, raz mam zjazd emocjonalny i chce zdechnąć


@Felixu: Idz do psychologa, bo to wygląda na jakąs dwubiegunówkę.
  • Odpowiedz
@Felixu: Też mam tak. Idealizuje wszystko i jestem chorobliwym perfekcjonistycznym narcyzem, a raz chcę się powiesić z byle powodu. Teraz akurat mam taki czas, w którym mam na wszystko #!$%@?, wszystko jest mi obojętne. A z Tinderem to trochę tak jak window shopping, przeglądanie nowej kolekcji jakiejś zajebistej marki odzieżowej, której ciuchów i tak nigdy nie kupisz, bo są za drogie. Tak samo nigdy nawet nie napiszesz do żadnej z tych
  • Odpowiedz