Wpis z mikrobloga

Jesteśmy z niebieskim na etapie kupowania wódki na wesele, żeby zdążyć przed wzrostem akcyzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiamy się, czy wręczać gościom po butelce wódki na odchodne. Często się z tym spotykacie? Co myślicie? #wodka #wesele #slub
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@southlander: ok wino jeszcze rozumiem, ale flacha czystej to nie jest coś co postawisz w barku, wypijesz z różową do filmu wieczorem. Jasne, każdy może robić jak chce, ale nie widzę sensu w kupowaniu większej ilości wódki tylko po to by rozdać po flaszce gościom. Wtedy co, za każdym razem gdy ktoś będzie się zbierał młodzi muszą lecieć po flaszkę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@highhopes: moim zdaniem wszystko zależy od regionu, ja, gdyby nie grupki ślubne na fb, w życiu bym nie usłyszała o zwyczaju dawania wódy albo ciasta gościom. I w sumie mnie ciekawi jak to wygląda, czy rozdaje się to, co zostało czy kupuje się po prostu więcej. Tak czy siak raczej średni pomysł. Jezeli dajesz gościom to, co zostaje to jak to wygląda, jak ludzie wychodzą to się woła każdorazowo obsługę żeby
  • Odpowiedz
ok wino jeszcze rozumiem, ale flacha czystej to nie jest coś co postawisz w barku, wypijesz z różową do filmu wieczorem.


@JaFracek: Yyyy... A to niby czemu nie postawię w barku? Istnieje jakiś sensowny powód? Jak żyję, jeszcze chyba nigdy nie widziałem barku bez czystej. Większość wódek, o ile nie jest to jakaś Żołądkowa, Parkowa, czy coś z najniższej półki, ma bardzo przyzwoity design, który raczej uatrakcyjnia i ubogaca barek.

A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@southlander: kwestia gustu, mi większość butelek wódki nie podoba się i nie postawiłbym jej za szklanymi drzwiczkami barku. Oczywiście nikomu nic nie narzucam.

Co do drinków, jasne, tylko że w moim przypadku są to drinki z okazji jakieś imprezy, posiadowki znajomych. Sami nigdy takich nie pijemy, szkoda zachodu, wolę lampkę wina.

Byłem na kilku weselach osób w moim wieku < 30 lat i nikt z ciastami/flaszkami nie łatał. Na weselu na
  • Odpowiedz