Wpis z mikrobloga

@KetchupMadero: Gdybym miał statystyki ze starego konta w BC2 to bym wiedział ale na pewno coś koło 150h. 120h BF3 na kompie + 300 na PS3, koło 230 BF4 PC, i 150-180 na PS3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W moim sercu tylko BF2, to był klimat, to była rewolucja jak na swoje czasy

Swoją droga to przykro mi ze nie spróbowali zreanimowac Vietnama który miał super klimat ale nie trafił z czasem :<
@xBARTEXx: woo #!$%@?, ja mam jakies 2,5k i myslalem, ze cale zycie przy niej spedzilem, a gram do tej pory srednio raz w tygodniu, ale gralem duzo ESLowych meczy, Major League gdzie tego czasu nie zliczalo. Pamietam czasy jak trafialo sie na takie druzyny jak fnatic, diginitas, nawet w tak niszowej jak na esportowe warunki grze. Dla mnie to bylo cos gdy siedzic na jakiejs wiosce na zadupiu Polski i masz
@Blizz4rd: logujesz sie na battleloga w przegladarce, przechodzisz na bf3, klikasz w w swoj profil od gory po prawej i masz po lewej stronie w polowie strony
nie wiem na co licze ale warto spróbować XD pozdro chlopaki z tR (x360), ale bym z wami pograł w BF i porobił spawn trapy na demolce w CoD ( ͡° ʖ̯ ͡°) bania siada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
takie to "dzieło", że był to ostatni battlefield w jaki grałem od nowości xD więcej pracy nad kampanią i tym durnym menu przez przeglądarkę, niż nad samym pykaniem online. Ha tfu
@KetchupMadero: Grałem dużo w 3, później przesiadłem się na 4 i do tej pory gram jak mam wolną chwilę. Na Xboxie serwery dalej pełne o każdej porze. Żadna kolejna część już mnie nie wciągnęła - starają się robić większy realizm kosztem grywalności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KetchupMadero: Tak z ciekawości - gram teraz w gry które mnie ominęły z różnych powodów (teraz jestem na GTA SA). Warto w te Battlefieldy? Jeśli tak, to w które poza trójką?


Da się w to w ogóle grać single? Multiplayery mnie interesują za bardzo.

@scriptkitty: jak chcesz grać SP to trójka jest słaba. Lepiej Bad Company 2 przejść.