Wpis z mikrobloga

Jakie kolejne studio według mnie powinno kupić sony? Według mnie Supermassave Games, czyli twórców takich gier jak: Until Dawn, The Dark Pictures, Hidden Agenda na Play-linka czy The Inpatient i Team Bravo na VR. Czemu akurat taki wybór? A bo twórcy są obecnie niezależni (poprawcie mnie jeśli się mylę) i robili już wcześniej exy na Ps wydawane przez sony.
Ich gry to ,,interaktywne filmy", więc struktura ich gier idealnie pasuje do playstation i według mnie, po tym jak nie udało się nawiązać bliższej współpracy z Quantic Dream, myślę że Supermassive byłoby złotym środkiem, a no i byliby raczej tani.

A jakie według was studio najbardziej pasuje do rodziny playstation, i po jakie studia powinno sięgnąć sony?

#ps5 #ps4 #konsole #playstation #konsole #sony
  • 5
@M4A1Q123 w jakim sensie nie udało się nawiązać bliższej współpracy z Quantic Dream? Pytam z niewiedzy po prostu, aktualnie ogrywam Detroit na ps5 i bardzo wciągające, w kolejce mam już Heavy Rain i Beyond Two Souls ale zmartwiło mnie to zdanie o braku współpracy ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4A1Q123: Until Dawn to byl kacior bo byl po PL jeszcze jako Ex Sony z dubbingiem a pozniej juz wszystkie wersje only Eng wiec lipa jaralbym sie grubo takim przejeciem ( ͡ ͜ʖ ͡)