Wpis z mikrobloga

@Nemesh: nie nie, ten jest porządny i naprawdę ładny, jak masz różową, która chętna będzie zafarbować włosy na rudo to polecam. Zdjęcia swojego nie wrzucę, bo to internet i co gorsza - wykop xD
  • Odpowiedz
@Sandrinia: nie wrzucaj. Wierzę Ci na słowo :)
Czyli to zwykle Twój pierwszy wybór, tak? Jak znajdziesz jakąś modelkę z neta, to możesz podrzucić, może mniej więcej ogarnę, który to odcień :)
  • Odpowiedz
@Nemesh: w sumie babeczka na opakowaniu dobrze ilustruje, jaki kolor wychodzi xd różnica może być w zależności od koloru wyjściowego, jak ktoś zdecyduje się z czarnych przefarbować na te, to mała szansa, że wyjdą takie jak na pudełku, ale to oczywiste. Ja rude robię od paru lat, więc kolor mi bardzo dobrze łapie, zawsze trzymam też farbę 45 minut.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: ale też refleksy ze zdjęcia podrasowane są czy rzeczywiście się pojawia ten połysk?
Znajoma kiedys sobie zrobiła jasny rudy i choć sama była raczej średnia, to ten kolor dał jej +2 do wyglądu. Czasami farba takie cuda potrafi zdziałać, że aż sam się na tym łapię, że się za bardzo włosom przyglądam :P
Zresztą, co ja gadam, sam malowałem łeb na czarno dwa razy, bo mi się blond średnio podoba
  • Odpowiedz
@Nemesh: jest połysk, zdecydowanie. Są ładne, lśniące. A farba niedroga, bodajże coś koło 20 zł. Z tym że ja przy takiej długości włosów muszę kupować dwie xd no ale 4 dychy raz na miesiąc - dwa miesiące to nie wydatek.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: czyli należysz do tych, co wyciągają co jakiś czas owłosionego potwora ze spływu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chcesz znać moje zdanie, to nie warto pochopnie rezygnować z rudnego, ale skoro twierdzisz, że trochę się w nich wypaliłaś, to spróbuj czegoś innego. Trzymam kciuki, żeby wyszedł ładny kolor.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: byłam ruda, blond, czarna, no wszystko.
Więc jasne że tak. Ale z blondu na rudy nie tak prosto, może blond wybijać potem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: tak, tylko ja z blondu szłam w brąz i przebijalo tak, że pojawiały się zielone plamy xD warto wtedy szamponetki używać, nie niszczy tak włosów, a częściej można. Ewentualnie robić to u fryzjera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz