Wpis z mikrobloga

@Sandrinia na stronce garnier możesz wrzucić swoje zdjęcie i masz trochę kolorów włosów do wyboru, będziesz. Mogła sobie ocenić. Wiadomo że nie wygląda to 100% realistycznie ale jakies pojęcie już będziesz mieć czy chcesz rozjaśniać czy nie. A z ciekawości, będziesz sama rozjaśniać czy u fryzjera?
  • Odpowiedz
@cloudymango: mam już siwe i mam kompleks w związku z tym, kiedyś też mnie skręcało na farbowane i się uparłam na naturalne. A poza tym ładniej mi w rudych, niż własnych, tak się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam już siwe i mam kompleks w związku z tym, kiedyś też mnie skręcało na farbowane i się uparłam na naturalne. A poza tym ładniej mi w rudych, niż własnych, tak się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sandrinia: no okejka, nic nie poradzę ( ͡ ͜ʖ ͡) co do siwizny, osobiście uważam że dodaje uroku (chociaż wolałbym żeby postępowała równomiernie, albo najlepiej
  • Odpowiedz
@Sandrinia: O widzisz, znajoma miała ciemne włosy i zaczęły się pojawiać siwe już w wieku 25l. Faktycznie było je widać, ale takie życie :)
Mam różowego blond, nawet się nie zorientuje kiedy się zestarzeje xD
Swoją drogą, jakie różne jest podejście do tematu w zależności od płci. Znam modeli którzy osiwieli zaraz po 30 przez co zarabiają dobrą kasę, ale wsród modelek już nie kojarzę takich przypadków. (Chociaż w modelingu to
  • Odpowiedz