Wpis z mikrobloga

@userrrr: cieszę się, że stalkujesz mój profil, bo tak zraniła cię diagnoza upośledzenia umysłowego (ICD F72.1), że nie możesz jej zaakceptować. Jak potrzebujesz atencji lekarza, to od tego jest NFZ lub prywatnie, a nie na wykopie siedzisz, stalkujesz i masz nadzieję, że lekarz przejmie się tobą.
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: Btw stalkuje trolli, bo jak wy lubicie wkurzac innych tak ja robie wam to samo. Sama mnie stalkowalas, bo widzialas jak czesto innym pisze o tym uposledzeniu podlapalas to sadzac ze to moj slaby punkt, otoz nie tym razem, a spokoju ci nie dam bo ewidentnie masz ze soba problemy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: Nie, zwyczajnie smutno mi się robi jak na ciebie patrzę. Taki gopnik, myśli, że wie lepiej czym jest medycyna niż lekarz. A jak jest już upokorzony że aż wstyd, to robi stalking.
Zamiast stalkować ludzi, mógłbyś ten czas spędzić np. na uczeniu się jak wyleczyć upośledzenie umysłowe.

A, no i jeszcze:

Czekasz tylko az cie zwyzywam zeby mnie zaraz zglosic ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: Ty nawet nie wiesz czym jest medycyna i tu jest cały ten problem dziewczynko. Wykłócasz się, bo nie potrafisz zrozumieć, że specjalista konkretnej dziedziny nie zajmuje się czymś czego nie studiował. Kardiolog nie bedzue diagnozować Twoich problemów psychicznych, bo obowiązkami kardiologa jest serce i układ krwionośny
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz