Wpis z mikrobloga

Po mały sukcesie podczas ostatniej edycji #mirkowyzwanie postanowiłem wziac udział w kolejnej. Tym razem obeszło się bez wymiany zestawu, bo pierwszy mi podpasował. Wylosowałem następujące zadania:

1. Masz do pracy kilometr czy dwa? A może dla odmiany przejedziesz tę trasę rowerem? 5 dni dla "Zdrowia"!
2. Wejdź w buty drugiej osoby - spróbujcie rzeczy, które zazwyczaj robi druga osoba (obowiązki, hobby).
3. Zrób kolaż jesiennych zdjęć z wycieczki po lesie.

Do pracy mam daleko, także pierwszy punkt odpadł od razu. Co do drugiego to i tak staram się robić dużo nowych rzeczy, także wziąłem go za standard. Dlatego padło na numer 3. Po lesie chodzić mi się nie zdarza, dlatego pomyślałem, że będzie to dobra odmiana.

Żeby nie było łatwo, nie wybrałem zwykłego miesjca na spacer. Niedaleko mojego miasta znajduję się opuszczona wieś, której nie miałem okazji odwiedzić. Korzystając z pięknej pogody, ubrałem czapeczkę na głowę i wpakowałem się z moją lubą do samochodu (no przecież nie będę jechał rowerem, jeszcze się za bardzo zmęczę ( ͡º ͜ʖ͡º)).

Po przybyciu na miejsce, okazało się, że owa wieś jest mniej warta uwagi, niż mówią tubylcy. Z zachowanych fragmentów pozostało jedynie lapidarium, pomnik ku poamięci poległych podczasI wojny światowej oraz kilka fragmentow gruzów. Nie mogłem zlokalizować żadnego obiektu oznaczonego na mapie w centrum wsi. Jednak roczarowanie nie popsuło mi humoru i zrobiłem mały spacer po okolicach.

Wypad był miłą odskocznią od dnia codziennego. Udało mi się zrobić kilka ładnych zdjęć, które wykorzystałem do zrobienia kolażu. Co prawda zapomniałem dodać kartkę z datą i nickiem, ale mam nadzieję, że uwierzycie mi na słowo, że wykonałem zadanie osobiście.
CityHunter - Po mały sukcesie podczas ostatniej edycji #mirkowyzwanie postanowiłem wz...

źródło: comment_1635177266bIVB02HTFXqDXWmIYhh5Co.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CityHunter

Co prawda zapomniałem dodać kartkę z datą i nickiem, ale mam nadzieję, że uwierzycie mi na słowo, że wykonałem zadanie osobiście.


No dobra niech będzie, ale mam Cię na oku. Relacja na 5+ ( )
  • Odpowiedz