Wpis z mikrobloga

@Andczej: Wybrałem Aliexpress Standard Shipping, a że LT..NL to teraz porażka (wpływu na to czy puszczają LT..NL czy 0055... nie ma się żadnego). Co miałem wybrać, kuriera DHL do pierdoły za 30 zł?
@Pantsoffski:

wpływu na to czy puszczają LT..NL czy 0055


Ma to coś baterie?

A co miałem wybierać, kuriera DHL do pierodly za 30 zł?

Nie mój problem, wybierasz wysyłkę pocztową to nie oczekuj szybkiej dostawy
@Andczej:

Ma to coś baterie?


Nie ma baterii, to zawór hydrauliczny wielkości 3x3 cm.

Nie mój problem, wybierasz wysyłkę pocztową to nie oczekuj szybkiej dostawy


To po kiego grzyba się udzielasz, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamawiałem dużo z Ali, również po wprowadzeniu "clenia wszystkiego", ale zamiast sytuacja się poprawiać to się pogarsza. Nigdy się nie zdarzało, że przesyłka gniła miesiąc
@Pantsoffski:

Nigdy się nie zdarzało, że przesyłka gniła miesiąc w PL


XD

To po kiego grzyba się udzielasz


Bo mogę, bo jestem tu od tego żeby komentować w chińskich tematach


i jednocześnie ostrzegam przed zamawianiem przez ASS


Jeśli ktoś twoje płacze weźmie na poważnie i zrezygnuje z tego powodu to tylko źle o nim świadczy bo opóźnienie jednej przesyłki nic nie znaczy
@Andczej: A ja płaczę bo również mogę, jak ci nie pasi to nie komentuj "super ekspercie" ((oo)) A co do gnicia w PL przesyłki LT..NL to NIGDY się to wcześniej nie zdarzyło, a zamówiłem tego kilkaset, więc regres jest widoczny, no ale wiadomo, jako "wszelaki ekspert i super doradca" nie musisz się z tym zgadzać ¯\_(ツ)_/¯
@Pantsoffski: Ale co ma Poczta Polska do pracy urzędu celnego? Czemu zawsze, za wszystko winna poczta?
Od statusu "kontrola celna" do informacji o zwolnieniu z cła przesyłka pozostaje do wyłącznej dyspozycji organów celnych. To NIE są pracownicy poczty, tylko urzędu celnego (nawet chodzą umundurowani), poczta nie ma żadnego wpływu na ich pracę. Przesyłki pomiędzy poszczególnymi oddziałami są przemieszczane w oplombowanych pojemnikach.