Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@yettering:

@LonesomeWild: odpuściłem w polowie 1 sezonu, przewidywalne na maksa i głupie. Tyle w temacie.

@DeXteR25: nie sądzę, że przehajpowany. Serial ujął tym, że właśnie nie był zbyt #!$%@? pod względem odcinków i nie przesadnie opisywał każdego bohatera. Szybkie proste, łatwe w konsumpcji. Zacząłem oglądać go zanim był jeszcze Hajp z zamiarem skończenia.
@LonesomeWild: Współczuje że ktoś nieironicznie może to oglądać, kiedyś taki szrot leciał na Disneyu. 20 minut pierwszego odcinka
- Pierwsza zasada! NIE WOLNO darzyć innych członków emocjami, nie znamy swoich imion mamy być dla siebie nikim. 20 minut później dziki seks nastolatków w toalecie podczas napadu i strzelaniny XDDD

Pominę fakt, że projekt największego napadu w historii Hiszpani, przewiduje w składzie tylko zbuntowanych nastolatków xD Trzeba mieć ujemny rigcz żeby
Pobierz trejn - @LonesomeWild: Współczuje że ktoś nieironicznie może to oglądać, kiedyś taki ...
źródło: comment_1635195313kDVwZnyufWPjttOG5Mpd4M.jpg
Możesz mnie oświecić


@LonesomeWild:
jasne, że mogę:
pierwszy i drugi sezon (czyli jedna historia) puszczany na netfliksie to przemielony oryginalny serial hiszpańskiej produkcji który był 'jednym sezonem'
trzeci i czwarty sezon to już 'dzieło' netfliksa

@Anoniemamowy: @polemarchos:
jakoś w 1/3 trzeciego sezonu, czyli pełni netfliksowej produkcji już odpadłem i nie psułem sobie dalej wspomnień po 1 i 2 sezonie

ktoś tu przyrównał do Squid Game- jeden sezon który się
przewiduje w składzie tylko zbuntowanych nastolatków xD


@trejn: Teoretycznie to tam był jeden nastolatek w składzie, Tokyo i Rio zdecydowanie wyglądali na 20+ (aktorzy są w okolicach 30) i raczej tyle mieli mieć. W praktyce większość zachowywała się jakby hormony buzowały im właśnie na poziomie nastolatków. Z całego składu emocjonalnie nadawały się do roboty może 3 osoby.

@LonesomeWild: Hype'u już raczej dawno nie ma. Oceny odcinków 4, czy 5 sezonu