Wpis z mikrobloga

@mietek79: przypadki to nic innego jak pozytywne testy PCR, które gówno znaczą i jak ostatnio pokazało życie manipulują tym na potęgę, np. liczbącykli, nie testują zaszczepionych albo nie różnicują dalej w kierunku grypy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Zaszczepiłem się raz, ponieważ obiecano mi "normalność". W zamian nie dostałem nic poza tym, że od kilku miesięcy słyszę o trzeciej, czwartej, a niedługo dwudziestej dawce i ciągłe "wytrzymacie dwa tygodnie'. A zachęcić maja mnie do tego groźby, że nie będę mógł wyjść z własnego domu na ulicę, bo według fanatyków "stałem się śmiercią, niszczycielem światów", skoro nie chce już brać udziału w tym niekorzystnym układzie?
  • Odpowiedz
1. W UK zmienili sposób liczenia zmarłych
2. W Rosji są dwa państwa. Jedno, Moskwa i okolice z w miarę funkcjonującą cywilizacją, i drugie, gdzie ludzie mieszkają w drewnianych chatach, srają do wiadra i nie mają dostępu do szpitali. A liczone są oba. Ze starym systemem ktokolwiek zmarł z covidem - przyczyna covid.

W Francji masz tyle samo zgonów co w Rosji, ale takie porównanie ci nie odpowiada
  • Odpowiedz
@Panas: UK od poczatku pandemii liczy tak samo zgony i jest to sposob, ktory zapewne po latach mocno obnizy smiertelnosc covidowa w UK, jak juz po wszystkim zacznie sie okres rozliczania z pandemii
  • Odpowiedz