Wpis z mikrobloga

#rozdajo znaleziony na strychu toaletowy zestaw golfowy, kompletny (składany kij, 2 piłki, "dołek" i zielona trawa w rolce, nie wiem czy ta zawieszka jest w środku)
paczkomat na mój koszt, losowanie we wtorek (nie wiem o której), raczej mirkorandom chyba, że jakiś komentarz rozłoży mnie na łopatki ¯\_(ツ)_/¯
lbjaco - #rozdajo znaleziony na strychu toaletowy zestaw golfowy, kompletny (składany...

źródło: comment_1635153930w7U02kJVYHGHKl7qYpulzF.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lbjaco: Mam kolegę który bawi się w "rozdziewiczanie kibli", co inny znajomek się wprowadzi do nowego mieszkania,czy tam wynajmie coś nowego to on do niego wpada i idzie srać po czym wysyła innym zdjęcie swoich spodni i gaci przy kostkach (wiadomo ocb). Jak wygram to zdecydowanie leci do niego by mógł rozwinąć swój rytuał o partyjkę golfa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam kolegę który bawi się w "rozdziewiczanie kibli", co inny znajomek się wprowadzi do nowego mieszkania,czy tam wynajmie coś nowego to on do niego wpada i idzie srać


@YodaMonster: O, to ja chyba jestem tym znajomym. Niektórych dziwi, że tak swobodnie przychodzi mi robienie dwójki poza domem. Aja tym czasem zaliczyłem wszystkie kible w pracy, w punkcie krwiodastwa, wszelkie centra handlowe (chyba tylko w Galerii Kazimierz w Krk byłem, a
  • Odpowiedz