Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#nintendoswitch

Chłop se kupił Switcha żeby w łóżku grać śmiechu warte. Żona tak bardzo przeciwna bo duży już jestem a sama potem ciorala w nfs i nie chciała oddać ehh. A córka lvl 2 kazała sobie wieczorem puścić jej ulubioną piosenkę na Switchu więc its over granie w gry. Nie ma dla chłopa ratunku ehh.

Pobierz
źródło: comment_1635146039YpYMltpi33MLxS6EyiZYVS.jpg
  • 32
A córka lvl 2 kazała sobie wieczorem puścić jej ulubioną piosenkę na Switchu


@desygnat: szkoda ze pewnie w domu nie ma 20 smarftonow do puszczenia tego dziecku

Nowa generacja konsol mnie ziębi bo gram teraz większość czasu na kompie


@desygnat: problem ze switchem mam taki ze jako gracz pecetowy ziebia mnie ceny na switcha. Mam mase rogalikow, gierek do odpalenia przy tv i piwku itp a jak widze potem gry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: staram się dziecku nie psuć oczu smartphonami. Bajki na tv albo na ekranie monitora komputerowego. Dzieci po prostu za blisko przykładną telefony do oczu i potem są problemy. A #!$%@? mnie jak jakieś dziecko musi na telefonie siedzieć w sklepie i ogladac bajkę bo będzie się darło dlatego staram się do tego nie dopuścić. Tu wczoraj zrobiłem jej wyjątek chociaż i tak Switcha odłożyłem i leciała muzyczka i sobie śpiewała
kup V1 i sobie przerób


@PanPrezes_PL: no ale nie o tym rozmawiamy zeby piraci :P stac mnie na gre, po prostu pod tym wzgledem polityka nintendo do olewania polski, polskiego i cen jest troche niefajna. Trzeba to brac pod uwage przy kupnie konsoli itp W porownaniu z np zapowiadana konsolka od steama to cala biblioteka gier juz kupionych to spora roznica, oszczednosc na kupowaniu drugi raz tych samych gier za cene
@3mortis: Jak ktoś nie jest kolekcjonerem gier to granie na switchu jest stosunkowo tanie. Kupujesz używkę np. zeldy za 170zł, przechodzisz i sprzedajesz za 170 na olx.
@uytx: tak, te exy ktore chcemy tylko raz ograc to nie problem. Tylko ze ja switcha uzywam do grania w jakies niekonczace sie tytuly, rogaliki itp jak darkest dungeon, dead cells, slay the spire, moonlighter itp

tych bym nie chcial oddawac, a problem z nimi mam taki, ze cena na pc a cena na switchu to przepasc a w dodatku nintendo uznalo ze wywali Ci polska wersje w bonusie do niektorych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: jak Nintendo ma wylane na Polskę to trzeba mieć w #!$%@? Nintendo i ich ceny chore i po prostu piracić jak mają nas głęboko w dupie , nie popieram piractwa ale taka prawda