Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#dhl #kurier #banggood Mirki gdzie mogę zadzwonić aby dowiedzieć się gdzie moja paczka? Jedzie dhl. Według śledzenia powinna być kilka dni temu u mnie. Śledzenie alipaczka pisze, że była próba dostarczenia ale nie było nikogo (kłamstwo). Zero sms, telefonu czy maila. Rzekomo wróciła do sortowni w Zabrzu. Tylko, że śledzenie na dhl pokazuje, że w ogóle nie wyjechała z Zabrza odkąd dotarła z Niemiec.
  • 10
@salvador5000: raczej standardowa zagrywka chinczyka jak nie ma towaru. Wysyła paczke na adres jakiś zmyślony ale blisko. Nie udane doręczenie i jest kryty bo przecież nie odebrałeś. Jak nie masz znajomka w dhl to nie znajdziesz o co tu chodzi. Mi kiedyś odnaleźli to się okazało, że to koperta zamiast paczki w ogole.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ogarnijsiesynek: na szczęście nie. Po wielu telefonach i i dwóch skargach dostałem numer telefonu kuriera. Właśnie czekam na niego. Rzekomo nie mógł nigdzie zostawić oprócz głównego magazynu 40km od mnie bo nadawca tak sobie nie życzył. Nie wiem, nie znam się. Czekam na niego.
  • 0
@tomaszek00 najpierw trzeba ustalić która firma wiezie paczkę. Nie wiedziałem ale DHL jest chyba z pięć albo sześć różnych firm. Np DHL Express, DHL parcel. Musisz zadzwonić do odpowiedniej. Mnie kobieta sama zaproponowała numer do kuriera. Tylko żeby się połączyć z konsultantem to chyba trzeba prawidłowo podać numer przesyłki i muszą ją odnaleźć. Skomplikowane to wszytko. Jak złożyłem w międzyczasie skargę to sami zadzwonili za dwie godziny. Może tak spróbuj.