Wpis z mikrobloga

"Niedziela, 24 października, godzina 19:38. Rok 2021. Nazywam się doktor Wojciech Suchodolski. Jeżeli oglądacie to nagranie... to znaczy, że nie żyję...Eksperyment "Kałowy Świt" wymknął się spod kontroli. Nie wiem ile mi jeszcze czasu zostało...Ehhh (ciężko wzdycha) Udało mi się ukryć w podziemiach laboratorium, ale nie wiem na jak długo. Obiekt badawczy o kryptonimie "K.N.U.R." otrzymał zbyt małą dawkę mleka i wpadł w furię. Mój Asystent Aron...On...(łza spływa po policzku dla niego) On nie dał rady... A jego kiszka stolcowa...Matko, co ten potwór mu zrobił!(cisza)...Byłeś najlepszym asystentem. Nikt tak nie łoił wódy tak jak ty...Co gorsza nie jestem w stanie nawiązać kontaktu z Centralą. To była moja jedyna nadzieja. To coś zdefekowało się już we wszystkich pomieszczeniach placówki. Jestem w pułapce. Doktorze Novac...Jeżeli pan to ogląda...To proszę wiedzieć, że teraz wszystkie moje majty są do pana dyspozycji. Śmierdzące tak jak pan lubi najbardziej...(mocne uderzenie w zabarykadowane drzwi)"Wtorek jaworek, wtorek jaworek..." Mój Boże, on już tu jest...Gosiu...Kocham cię...(film nagle się urywa)
#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1635098137cAkocEnI5rvePF8MTMwObo.jpg
  • 12
@JuriBerbutow: Nasz major by to uprościł do:

Niedziela, 24 października... i... o godzina dzie-więtnasta... czydzieści osiem... O ładna pogoda... Nazywam się... Ja byłem... A to jest... No widzicie... i ugułem jak oglądata... całe te... A ja eksperyment cały ten... He he he śmiechu warte. Ksiek to jest badawczy K. N. U. R. On nie dał rady? A to wszystko Doktor Novac... Majty... O i chciałem powiedzieć do Gosi mojej cudownej... Ja