Wpis z mikrobloga

@Joanna_Maria_W: tak czy siak, smutne jest to, nikogo z 4 edycji nie było, żeby jej kibicować. Być na widowni i wspierać to nie spoiler przecież, równie dobrze można powiedzieć, że imprezowanie innych w klubie jest tez spoilerem.

Wiki to wygrana wszystkich edycji przez duże „W”
  • Odpowiedz
@crazy_frog: @Rosalinea To tak, gdyby skład był większy, a nie jeden Miłosz, to byłoby ok. Oczywiście przy HP3 pojawianie się grupy z Baśką i Simonem a bez Krystiana czy Bogusławy było spoilerem, ale to już inna historia. Więc wyczytać z tego można wiele, ale faktem jest, że miło by było, gdyby się ktoś a HP4 na zawodach pojawił.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: tam nie dość, ze nie było nikogo na zawodach to na Insta tylko gratulacje złożył Mil i Kuba. Nikt inny nawet nie polubił jej zdjęcia z medalem. Jakoś tak to dziwnie.
  • Odpowiedz
@Millady: ale przecież mogli złożyć gratulacje poza insta.. składanie gratulacji przez insta to trochę jak składać życzenia na urodziny na tablicy na FB..równie dobrze mogli wysłać wiadomość albo zadzwonić
  • Odpowiedz
@crazy_frog ja, nie ukrywam, że czekałam czy u Miłosza w relacjach pojawią się jakieś wzmianki o zawodach Wiki. A tu nie dość, że o niczym nie wspomniał, to nawet nie pogratulował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak Milchad sprzedawał plany treningowe to główną reklamę miał na relacjach u Miłosza.

Słabe. Na początku kibicowałam Miłoszowi i Wiki, ale teraz coraz częściej mam wrażenie, że on utknął mentalnie na poziomie gimbazy,
  • Odpowiedz