Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Dzień dobry. Zapraszam na niedzielną kontrolę nadgarstków. Dziś najnowszy nabytek, jeden z moich zegarkowych Graali - Hamilton Pan Europ pięknym niebieskim kolorze. Zegarek, który siedział mi na wątrobie od dobrych 4 lat. Zobaczyłem go na wystawce w jednym ze sklepów z zegarkami na lotnisku w Birmingham, przymierzyłem i pokochałem od pierwszego przymierzenia. Wtedy jeszcze go nie kupiłem... W tym samym miejscu rok później proponowano mi poekspozycyjny model za 570 funtów. Nie kupiłem go wtedy, czego żałuję do dzisiejszego dnia. Kilka tygodni temuecielismy na wakacje, znów się pojawił - i raz jeszcze wylądował na nadgarstku. Przez 2 tygodnie walczyłem ze sobą, ale miłość do tego Hami wygrała. Dwa tygodnie temu dotarło do mnie pudełko z jednego ze sklepów a w środku on. Piękny kawałek zegarka, leży jak robiony pod mój nadgarstek. Morda się śmieje za każdym razem, gdy sprawdzam godzinę. Miłego dnia i spełnienia zegarkowych marzeń...

#kontrolanadgarstkow #zegarki
Pobierz
źródło: comment_1635080505yepr8dfU08bOU9LwW6Y5ib.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fuwa: Tzw. Bullbars. Jest parę modeli, w których jest to w standardzie, ale akurat nie w tym. Trzeba sobie dokupić. Ogólnie, to taka dodatkowa ochrona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stsaint: Generalnie to kupowałem właśnie do 5600. Dopiero po zakupie bullbarów kupiłem tę kostkę i po prostu przełożyłem. Także spokojnie pasują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stsaint: Tylko tak Ci jeszcze poradzę, że jak masz taką samą wersję kolorystyczną jak ja, to nie kupuj czarnych bullbarów (bo też takie są), tylko srebrne, bo fajnie się z pusherami i sprzączką komponują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stsaint: troszkę chodzi mi po głowie taki minimalistyczny field. Mam pilota/fielda Geckoty (k-01), właśnie idzie do mnie Axios Pathfinder, ale Sinn to coś z wyższej półki i po prostu mi się podoba.