Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koledzy z pod tagu #rower szukam czegoś #mtb do 6 tyś pln. Chyba lepiej kupić nowy rower, przegladam olx to sprzedawcy krzyczą za używki jak za nówki i tak obejrzałem wszystkie stajnie i wstępnie stanęło na Trek X Caliber 9 2021, czy w tej cenie jesteście coś w stanie polecić innego może jest coś co ma lepszy stosunek jakości do ceny?
  • 16
Nie wiem jak po podwyżkach, ale ja zawsze byłem zadowolony z setupu i ceny/jakość Unibike. W tej cenie dostałbyś Experta, choć imho nie ma potrzeby iść wyżej niż Flite jeśli się nie ścigasz lub nie planujesz hardcorowych skoków - mnie ten drugi w pełni zadowala, a do lekkich jeźdźców nie należę i terenu się nie boję ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mam odrobinę starszy rocznik z 2x) kaorle84:
Trek X Caliber 9 2021


@kaorle84: w tej cenie mogliby dać sztywne osie a nie jeszcze ten dziwny standard 141,5mm boost QR, poza tym rower jak rower, 1x12 siemano, RockShock, tubeless ready, co tu więcej chcieć.

Sam się zastanawiam nad jakimś hardtailem i myślę nad Team Marin 1, trochę bardziej płaski kąt główki ramy, amor 120mm i sztywne osie.
@kaorle84: @Rinter: tak w razie czego to ta dziwna piasta z tyłu to jest boost 148 z końcówkami od QR ;) No ale nie ma sensu się w to pchać, tylko Marin i Trek tego używają.

, czy w tej cenie jesteście coś w stanie polecić innego może jest coś co ma lepszy stosunek jakości do ceny?


@kaorle84: prawie wszystkie inne firmy mają lepszy stosunek ceny do jakości. Ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymel: jak kolega wyżej @aramil wspomniał o Unibike expert 29, nie brałem wcześniej unibike pod uwagę ale teraz widzę ze to jest bardzo dobra konfiguracja jak za cenę do 6 tyś pln.
@kaorle84: unibike ma (a przynajmniej jeszcze niedawno miało) dziwne rozmiary wszystkich swoich rowerów, czy to szos czy mtb. Sprawdź dokładnie geometrię przed zakupem (na szczęście nie wysyłają, więc będziesz mógł przymierzyć).
@Piotr--K: nie wiem czemu się w to pchają :/
@kaorle84: A co do Unibike, ktoś Ci wcześniej proponował, to faktycznie spoko rowerki. Mam Vipera, po lekkich modyfikacjach i zrobione na nim prawie 20 tyś km, cały czas daje radę.