Wpis z mikrobloga

Prawie 3 miesiące temu bo używkę odkupiłem, zwykły PC nie laptop


@LillXte: aaa, ok. Ogólnie ile ma lat, wiesz może? Wątpię, żeby to był problem zasilacza. No chyba, że czyściłeś go nie tak, jak powinieneś, ale prędzej by sie spalił albo przestał działać, niż powodował skok temperatury.

Zmieniłbym paste, ale nie wiem, jak wygląda w środku i sam procesor.
@Mr_3nKi_: Lat ile ma to nie wiem, a zasilacz to normalnie pędzelkiem i powietrze wiec możliwe że coś się zruszyło ale no nie widać po zasilaczy żeby coś nie tak było
Weź jak możesz pobierz - CPUID HWMonitor i pokaz temperatury procesora, karty graficznej i ogólnie.

pędzelkiem i powietrze wiec możliwe że coś się zruszyło ale no nie widać po zasilaczy żeby coś nie tak było.

pędzelek i powietrze raczej nic nie zrobiły, sam tak robię mnóstwo razy.
Na dodatek brak wentyla wylotowego.


@pannkracy: wariacie, sam nie mam wentylatora wylotowego tylko przedni i boczny, a temperatura nie przekracza 40 stopni xD

Daje lewe jądro, że trzeba pastę wymienić albo jakaś część jest uszkodzona. To dziwne, ze problemy sie zaczęły od zasilacza.

u góry procesor, na dole karta. Ale fakt, stockowy cooler moze nie pociągnąć. Osobiście używam radiatora.
Pobierz Mr3nKi - > Na dodatek brak wentyla wylotowego.

@pannkracy: wariacie, sam nie mam w...
źródło: comment_1635071262Bst9PQvd5YFs02jzIsyG8E.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: dwa wentylatory wlotowe zwiekszaja cisnienie powietrza w obudowie, wiec cieple ucieka, tak tez jest spoko. Wszakze wymuszenie przeplywu wlotowym/wylotowym dziala zwykle lepiej. Lillxte ma stockowy cooler i zero wentyli poza zasilaczem, oraz grafike ktora podwyzsza temperature w budzie. Pasta moze pomoc, ale to zdejmie max pare stopni z temperatur