Wpis z mikrobloga

Oferuję indywidualne oraz grupowe lekcje szachowe dla dzieci (7lat+), młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania - od kompletnych podstaw (nauka poruszania się figur, podstawy gry oraz strategii) aż po poziom średniozaawansowany.
Zajęcia prowadzę w miłej atmosferze co sprzyja szybszemu rozwojowi.
Dysponuję bogatą literaturą szachową. Zawsze jestem skupiony na swojej pracy oraz uczniu. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych - przepracowałem z uczniami 600h+
O mnie:
Mam 27 lat, pochodzę z Ełku. W szachy gram od dziecka. Jestem aktywnym graczem ( II kategoria szachowa z siłą gry I kategorii, na stronach szachowych mam rankingi 2000+. ), trenerem szachowym, sędzią (III klasa sędziowska] oraz działaczem szachowym - jestem przedstawicielem oraz założycielem Stowarzyszenia Szachowego "Ecztery" które zrzesza lokalnych ełckich szachistów. W latach juniorskich wielokrotnie występowałem na turniejach krajowych. W swoim życiu byłem prowadzony przez kilku trenerów jak również uczestniczyłem w zgrupowaniach/kursach co pozwala mi w sposób jasny i klarowny przekazywać wiedzę dalej.
Korzyści wynikające z umiejętności gry w szachy:
– rozwijają zdolności matematyczne,
– rozwijają logiczne myślenie,
– rozwijają komunikację,
– umiejętność podejmowania decyzji,
– rozwijają pamięć,
– uczą szacunku i poszanowania rywala
– pomagają w nauce języków obcych

Cennik:
Indywidualne zajęcia:
40 zł /60 min
60 zł/90 min
Zajęcia grupowe 2-3 osoby:
70 zł / 60 min (grupa)
W przypadku większej ilości godzin możliwe zniżki oraz atrakcyjne cenowo pakiety godzin.
Zajęcia prowadzę online także jedyne co jest wymagane to dostęp do jakiegokolwiek komunikatora głosowego (Discord, Skype, Messenger).
Zapraszam wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności szachowe. Po nauce ze mną, nawet Beth Harmon nie będzie trudnym przeciwnikiem!
Zapisy w wiadomości prywatnej oraz pod numerem telefonu 501698241

#szachy #nauka #korepetycje #szkola #gryplanszowe
  • 13