Wpis z mikrobloga

Mam spore zaległości z grami, bo trochę przespałem erę #ps3 i #x360 i myślę, że do kilku tytułów warto wrócić. Co prawda niektóre gry mają wznowienia na PS4, ale też cena inna i imo trochę zbędny bajer. Inaczej sprawa wygląda chyba z Xone, który ma wsteczną kompatybilność (choć nie mam pewności jak to konkretnie działa). Z drugiej strony w nowe gry nie gram jakoś dużo i nie wiem, czy w ogóle jest sens pakowania kasa, zwłaszcza w xone, które jest dla mnie raczej nieznane i mniej popularne niż PS4.

Pytanie - co w mojej sytuacji warto zrobić? Chyba kupno PS3/X360 za jakieś 200 zł to najlepsze rozwiązanie jeśli nie gram jakoś dużo i nie mam ciśnienia na nowe gry (choć pewnie jakbym miał nową konsolę, to i chęć by przyszła w śledzenie na bieżąco). Ten xone to rzeczywiście się nie nadaje do niczego? Bo PS4 chętnie bym wziął, no ale jednak brak możliwości klasyków...

A drugie pytanie - PS3, czy X360 było lepsze (pomijając kwestię pada, bo tutaj wiadomo i exclusivów, bo kwestia gustu) do gier jeśli chodzi o grafikę, płynność itp?

#ps4 #xone #gry #konsole
  • 8
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric PS3 to za chwilę zdechnie, już chcieli wyłączać ostatnio sklep, tylko społeczność się oburzyła.

X360 nadal jest wspierany, nawet w goldzie gry dają, jak nie masz parcia na gry exkluzywne to kupuj x360. A awaryjne to były pierwsze wersje Xboxa, slim nie miały tego problemu.

No i gry działały zwykle lepiej na x360, niewiele lepiej ale lepiej.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Właśnie z powodu na tytuły gier powinieneś zastanowić się nad wyborem konsoli.
Z plusów ps3 samodzielnie bez specjalistycznej wiedzy wymienisz hdd na pojemniejszy. Xbox obsługuje mało modeli, chyba że zlecisz zrobienie przeróbki RGH. PS3 ma bluray, może kiedyś się przyda. Patrz w obu przypadkach na modele typu slim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoddamnElectric: I pytanie czy chcesz zostać na legalu czy na "kopiach", Xbox to jedyna sensowna opcja jest RGH, a to koszt i jak sam nie umiesz lutować to musisz komuś zlecić. A PS3 z grubsza jeżeli to nie jest superslim (ta ostatnia wersja konsoli) to możesz samemu zrobić softmoda
  • Odpowiedz