Wpis z mikrobloga

Jak wrzuciła to tego chciała i zrobiła to z pełnym rozmysłem.


@maad: Co to za bzdura. Wrzucenie czegos o sobie do neta nie równa sie zgodzie na hejt i wyśmiewanie. W ogóle jak można tak myśleć trzeba być w pewnym stopniu zdemoralizowanym.
  • Odpowiedz
masz na ten temat jakieś statystyki czy twoje dane opierają się na memach?


@Virsky XDDDDDD to tak jakbyś spytał: "Masz jakieś statystyki na temat tego, że mężczyźni są średnio wyżsi od kobiet czy twoje dane opierają się tylko na memach?"

https://datacenter.kidscount.org/data/tables/107-children-in-single-parent-families-by-race#detailed/1/any/false/1729,37,871,870,573,869,36,868,867,133/10,11,9,12,1,185,13/432,431
  • Odpowiedz
@7160: nie mam racji? A w którym miejscu w ogóle padło z mojej strony jakieś definitywne stwierdzenie? Ciekawi mnie też którą moją wypowiedź uznałeś za obrazę?

Zadałem zwyczajnie z ciekawości pytanie czy subOP ma jakieś dane na poparcie swojej tezy, bo zastanawiało mnie czy opiera swoją wypowiedź na tym co tam kiedyś widział i zasłyszał czy rzeczywiście uważa na podstawie faktów że ma rację. Ty odpowiedziałeś zamiast niego, zamiast statystykami
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: ok, już to wyżej przerobiłem

Ale ty oczywiście będziesz się kłócił z tymi statystykami, bo przecież statystyki są rasistowskie XD


odstaw trochę wykop to może nie będziesz tak łatwo szufladkował ludzi
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

XDDDDDD to tak jakbyś spytał: "Masz jakieś statystyki na temat tego, że mężczyźni są średnio wyżsi od kobiet czy twoje dane opierają się tylko na memach?"


Szczerze to nie wiedziałem że te procenty są aż tak wysokie, myślałem że to niewielka różnica a resztę robią
  • Odpowiedz
@Virsky Pytając o udowodnienie czegoś tak oczywistego co jest widoczne w każdym społeczeństwie, brzmisz jakbyś chciał to podważyć i twierdzić, że wcale tak nie jest (co próbują robić przedstawiciele skrajnej lewicy).

A co do memów - memy nie biorą się znikąd. Nie ma memów, że Francuzi mają 4 ręce, a Portugalczycy 2 głowy - bo tak nie jest.
Dlatego porównałem twoje pytanie do pytania o wzrost między kobietami a mężczyznami, bo
  • Odpowiedz
@WOWMichal Z całym przekonaniem założę się, że również w Mołdawii wśród rodzin gdzie jest czarny, jest więcej porzuceń rodziny niż w białych rodzinach. Tylko że twój problem jest taki, że w Mołdawii jest tak mało czarnych, że nie są prowadzone takie statystyki...
  • Odpowiedz
W ogóle jak można tak myśleć trzeba być w pewnym stopniu zdemoralizowanym.


@szurszur: Gdybym nie był zdemoralizowany to bym nie wchodził na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

bo było to całkowicie absurdalne pytać o coś co jest zauważalne wszędzie i od zawsze.


Dla mnie to nie jest zauważalne wszędzie i od zawsze, nie wiem może dlatego bo nie mieszkam w Ameryce i znam niewielu
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

Z całym przekonaniem założę się, że również w Mołdawii wśród rodzin gdzie jest czarny, jest więcej porzuceń rodziny niż w białych rodzinach. Tylko że twój problem jest taki, że w Mołdawii jest tak mało czarnych, że nie są prowadzone takie statystyki...


Ale z całą pewnością jesteś w stanie podać takie statystyki dla jakiegoś innego kraju niż USA? Skoro to takie oczywiste i widoczne jak twierdzisz?
  • Odpowiedz
@Virsky Nigdzie nie napisałem, że z całą pewnością jestem w stanie podać statystyki tylko że z całą pewnością jestem w stanie stwierdzić, że taki jest. Możesz sobie szukać statystyk, ale jestem pewny, że będą zgodne z tym co mówię - tak samo jak możesz szukać statystyk, że średnio kobiety są niższe od mężczyzn - też jestem pewny, że tak będzie.
  • Odpowiedz