Wpis z mikrobloga

@Virsky: 80% Murzyniątek wychowuje się bez ojca. W Polsce to pewnie 10-20% i głównym problemem nie są niezainteresowani ojcowie a madki i sądy uniemożliwiające spotkanie.
  • Odpowiedz
To już parę lat, a śmieszy jak dawniej.

ciekawe kogo. normalny człowiek jest raczej zdegustowany linczem na niej i jej dziecku oraz tym, że incele nawet po latach minusują jej filmy.


@szurszur: Nie zesraj się. To nie lincz, a krytyka. Sama tego chce wrzucając swoje życie prywatne na yt
  • Odpowiedz
To nie lincz, a krytyka. Sama tego chce wrzucając swoje życie prywatne na yt


@maad: tak wcale nie liczn. ona tego nie chce bo usuwała filmiki i profile na portalach. To, że ktos wrzuca cos o sobie nie jest zgoda na poniżanie go i jej dziecka.
  • Odpowiedz
@Virsky: W Polsce w tym momencie 25% dzieci wychowuje się bez taty. Jest to jednak liczba rodzin, w których brakuje ojca czy to z powodu rozstania z matką, faktu opuszczenia potomstwa czy śmierci.

Widzisz- instytut Danych z Mojej Dupy znów okazuje się zaskakująco wiarygodny.
  • Odpowiedz
@7160: sorry ale wyborcza (a już #!$%@? pch24 xD) to średnie źródła informacji, ale nie chce mi się ciągnąć dalej tej dyskusji więc sam zerknąłem na jakąś amerykańską stronę statystyczną, która potwierdziła tezę subOPa (chociaż te twoje 80% to dalej z Dupy lekko), tak że miłego dnia.
  • Odpowiedz
@Virsky: I weź tu z takim dyskutuj - nie masz racji a jedynie potrafisz kpić i obrażać. Cieszę się, że chociaż się zmusiłes i spróbowałeś dotrzeć do faktów.
  • Odpowiedz
tak wcale nie liczn. ona tego nie chce bo usuwała filmiki i profile na portalach. To, że ktos wrzuca cos o sobie nie jest zgoda na poniżanie go i jej dziecka.


@szurszur: Jak wrzuciła to tego chciała i zrobiła to z pełnym rozmysłem. Wyśmianie != lincz. Czemu elfik w zbożu nie ma tylu obrońców co durna matka z bombelkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz