Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korpoRator: te Simony mają już zaślepki antybombelkowe wbudowane. Niektóre wtyczki wchodzą tak ciasno, że ja to muszę robić, bo żona nie daje rady. Także dokupowanie czegokolwiek jest bez sensu przy tych wtyczkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mgr_rybak taki do zamykania chlebka np. Ja mam teraz 7 miesięcznego bombla i właśnie jestem na etapie ustalania co go zabije

@Blob_Morderca: mój bombel dziś kończy 7,5 miesiąca i zaczyna w gniazdkach dłubać więc stąd pytanie. Mogłem je osadzić na 40 cm a nie na 30 cm to problemu by jeszcze nie było xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korpoRator: Z tym ze zaslepki to bardzo #!$%@? pomysl. Serio. Pojdziecie gdzies, gdzie ich nie bedzie i dzieciak dopiero cos #!$%@?. Po prostu uczyc trzeba. I tyle. Aaaa i zawsze musi sie poparzyc np. zelazkiem. Im szybciej tym lepiej, a najlepiej w palce tylko i lekko. Wiem ze to brzmi #!$%@?. Ale przemysl to. Mam dwojke lvl 16 i 18. Ciagle zyja. ( ͡ ͜ʖ ͡)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trolljaskiniowy: pozwoliłeś bawić się gowniakowi gniazdkiem odpiętym od prądu? XD brawo Ty, właśnie nauczyłeś gowniaka że można bawić się gniazdkiem bez żadnych konsekwencji i nic nie kopie, teraz tylko czekaj aż nadarzy się okazja i wciśnie tam coś jak nie będziesz widział xDDD ojciec roku