Wpis z mikrobloga

@korpoRator Musiałby zewrzeć styki i zamknąć obwód, to nie jest takie proste samymi palcami, przewodnik jest osadzony dość głęboko. Dla pewności zawsze możesz zasklepić czymś gniazda. Są specjalne osłonki.

Gorzej jak wsadzi np. widelec
  • Odpowiedz
palce do gniazdka


@korpoRator: palce nie, ale spinkę, gwóźdź, wkład do długopisu, cokolwiek znajdzie. I lepiej żeby umarł wtedy, bo alternatywą jest usmażenie mózgu i dalsza egzystencja warzywna
  • Odpowiedz
Ja jak byłem mały to kawałek znalezionego niezaizolowanego drutu wsadziłem do gniazdka.
Nic się nie stało.
Chyba nie miałem zbyt dużo siły by go wepchnąć głębiej.
Postanowiłem go wyciągnąć.
Metalowymi nożyczkami krawieckimi mojej mamy.

Jak mnie #!$%@?ęło, to do dziś mam afro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serek28: @korpoRator: @Urodzony: @bojesiewody:
można zawrzeć obieg jak naślini i będzie przy tym dłubać,
po za tym dzieci małpują dorosłych i zgodnie z tą zasadą, przy lepszej okazji dla zabawy wezmą, np. kabel od przedłużacza, tv i będą dla zabawy próbować włączyć, oczywiście nie znają żadnych zasad tym rządzących, może tak powstać łuk
  • Odpowiedz
@korpoRator: jak byłem mały to wsadziłem sprzączkę paska od spodni do kontaktu. Jak mnie po palcach #!$%@?ęło to pamiętam do dzisiaj ;p Nic się nie stanie, ewentualnie zamuruj otwory i gitówa ;d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Urodzony: To nie tak od razu mózg się gotuje, a z resztą opisz jak popłynie prąd bo mi nijak nie wychodzi przepływ przez mózg chyba że będzie czołem wkładał do gniazdka przewodnik
@markhausen: Mnie popieściło juz prawie dobre 20 lat temu, gowniak lvl 6, rcd nie istniało, gniazdka stare jeszcze bez PE i oczywiście plastików i co zrobiłam
Cyk dwa druty do spawania/lutowania gazami, trzymało nieźle jakoś się udało wyszarpnąć
  • Odpowiedz