Wpis z mikrobloga

@NerlaTotep: Za utwór odpowiada BMTH, BM nagrało dla niego wszystkie kwestie po angielsku a w odpowiedzi Oli poprosił żeby nagrały też po japońsku, stąd taki mix obu języków w wykonaniu Suzuki. Utwór nigdy nie był grany na żywo, ale na youtube znajdziesz dość ciekawie spreparowany clip z mixem koncertów obu ekip, który sprawia wrażenie jakby grali wspólnie ten utwór na jednym koncercie, nie jedna osoba się nabrała.
  • Odpowiedz
@PeSS: właśnie Spotify mi podrzucił ten kawałek kilka dni temu i znalazłem tylko ten zmontowany klip co mówisz albo z koncertu BMTH. A naprawdę chciałbym ich zobaczyć w tym utworze na jednej scenie (ʘʘ) (na żywo to już nawet nie wspominam )

Za utwór odpowiada BMTH, BM nagrało dla niego wszystkie kwestie po angielsku a w odpowiedzi Oli poprosił żeby nagrały też
  • Odpowiedz
@NerlaTotep: hashiruka48.net znajdziesz tam wszystkie w różnych jakościach, polecam Legend S i Legend 1997 Apocalypse, reszta oczywiście jest 10/10 ale te to wyższy poziom.
Jakbyś miał problem z pobraniem z google drive bo tam są ograniczenia na ilość pobrać dziennie pliku to napisz pw bo jest na to sposób
  • Odpowiedz
@PeSS: do zakładek dodana strona jakbym Twój komentarz zgubił :) a 10 Babymetal Budokan widziałeś/masz? Bo chyba już też jest płyta, czy jeszcze nie? Jestem ciekawy, bo słucha się dobrze tylko jeszcze by popatrzył człowiek xD


  • Odpowiedz
@NerlaTotep: Jest od kilku tygodni w sprzedaży(oglądałem na żywo że się pochwalę), ja tam na początku korzystałem z hasjiruki, ale jak się wkręciłem w Babymetal dogłębnie to kupiłem całość.

Jak chcesz coś japońskiego metalu co ci rozwali głowę to polecam Wakkagi Band - Homura + akatsuki no uta

A jak chcesz się coś dowiedzieć o BM to chyba wiem wszystko xD
  • Odpowiedz
@PeSS:

Wakkagi Band - Homura + akatsuki no uta


Był element zaskoczenia :) ale piękne. Jak ja lubię odkrywać nową muzykę ʕʔ

A na koncercie BM byłeś? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
A jak chcesz się coś dowiedzieć o BM to chyba wiem wszystko xD


@PeSS: ja chcę się dowiedzieć kiedy pieczęć zostanie zdjęta lub czy w ogóle zostanie xD
  • Odpowiedz
W Europie chyba byli?


@NerlaTotep: Wielokrotnie, miały też występować w Warszawie, niestety napatoczyła się pandemia

@PeSS: był grany na żywo, ale bez dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lonilele: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz zobaczyłem xD to moje pytanie czy byłeś nieaktualne :p


@NerlaTotep: Był stream płatny z koncertu nie byłem na żywo na koncercie, miałem w planach się wybrać do
  • Odpowiedz
@PeSS: chyba pomyliły ci się festiwale, masz na myśli Knotfest, nie Metalfest. Miały przyklepany występ na Knotfest 2022, ale to było w 2020. Teraz jedynym potwierdzonym zespołem, który zagra na Knotfest 2022 jest Slipknot.
Imho, BM nie wróci tak szybko, o ile w ogóle kiedykolwiek wróci. A szkoda, bo chciałbym chociaż raz w życiu pójść na ich koncert ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeSS:

Był stream płatny z koncertu nie byłem na żywo na koncercie


Już z tym koncertem wszystko rozumiem :) namieszałem sam w swoim wpisie trochę ale jest git xD

@Lonilele:

Imho, BM nie wróci tak szybko, o ile w ogóle kiedykolwiek wróci.

Ja to zawsze na koniec przyjdę ( )

Ale mimo wszystko zabieram się za ogarnianie płyt.

Jak nie zapomnę to się pochwalę xD
  • Odpowiedz
@NerlaTotep: Ja też pluję sobie w brodę, ze tak późno znalazłem ten zespół, bo dopiero rok temu. Nawet nie miałem okazji, żeby pójść na koncert ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wzajemnie, miłej soboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lonilele: Ta knotfest, rozpędziłem się xD Ostatnio była informacja że robią refund za bilety, ale tylko dla osób spoza Japonii bo tak się management slipknota dogadał z rządem.
Też jestem załamany faktem że może mi się nie udać a szkoda bo to co oni wyprawiali to naprawdę wyższy poziom występów a zaangażowanie fanów top.
@NerlaTotep: Oprócz tego że możesz nie mieć szans ich zobaczyć na żywo to ci trochę zazdroszczę,
  • Odpowiedz