Wpis z mikrobloga

@Turbonekro: Większość materiałów którą nam oferuje szkoła i tak się do niczego nie przydaje w prawdziwym życiu, większość wiedzy którą aktualnie posiadam zdobyłem z własnej nie przymuszonej woli bo na szkołę mam wyebane od dziecka w sumie. Jedyny powód do którego tam aktualnie chodze to po to żeby zdobyć zawód a nie uczyć się matematyki/ polskiego.
  • Odpowiedz
@smutnylizak: w tym tygodniu raczej nie zamkną

Szkoły na pewno nie zostaną zamknięte. Chcemy natomiast, żeby ludzie przypomnieli sobie i przestrzegali zasad dyscypliny społecznej, jakie stosowaliśmy wcześniej. - powiedział Adam Nidzielski na ostatniej konferencji

oczywiście wiadomo ile warte te słowa, ale obstawiam, że za minimum tydzień zamkną, gdzieś po wszystkich świętych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutnylizak: Przyjacielu szkoła średnia to najlepszy czas w życiu i powinieneś z niego korzystać póki go jeszcze masz, potem jest tylko gorzej. Rozumiem studia i pracę chcieć zdalnie bo to #!$%@?, ale ile ja bym dał żeby móc jeszcze raz przeżyć te 3 lata liceum.
  • Odpowiedz
potem jest tylko gorzej


@DzikiPierun: no jak robisz na produkcji za minimalną to może i gorzej xD nie wiem czy wiesz, ale praca może być też twoim hobby, możesz ją lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po przyjściu do domu nie masz żadnych zadań domowych, nie musisz uczyć się na 2 sprawdziany, które będą w następny dzień
  • Odpowiedz
@ivall: Ale ja się lubiłem uczyć i nie zajmowało mi to dużo czasu, do tego dochodzi brak odpowiedzialności, mniej czasu siedzisz w szkole niż w robocie, no i ogólnie te relacje między ludźmi w szkole. Nwm jak komuś się nie podobało w szkole to albo miał jakiś problem z nauką że musiał zakuwać po kilka godzin dziennie albo się nad nim znęcali
  • Odpowiedz
@DzikiPierun: Wiesz w szkole jest teraz taki #!$%@?, że mamy po 3 kartkówki codziennie plus od cholery zadań domowych i jeszcze śmiejące się normany bo ich bawi że masz swoją opinię. Więc ja bym uznał to za najgorsze lata mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DzikiPierun: A u mnie liceum to było najgorsze ścierwo, które zniszczyło mi psychikę. Dopiero na studiach i pracując odżyłem i jestem szczęśliwszy, pomimo mniejszej ilości wolnego czasu.
  • Odpowiedz