Wpis z mikrobloga

@urojony_uzurpator: Zajebisty serial. Michael mistrz 'krindżu'. Jestem na sezonie 6 i jedyne co mi przeszkadza poki co to silny wątek Jima i Pam, ale nie zmienia to faktu, ze mozna polubić każdego bohatera i ich jazdy na głowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urojony_uzurpator: lecę 2 sezon, póki co dupy nie urywa xD brooklyn 99 bardziej mi się podobał

@pawel694: Będzie tylko gorzej. Mocno przereklamowany serial i jak komuś nie podszedł po kilku odcinkach to dalej nic się nie zmienia.
Najlepsze sceny są na kompilacjach w YouTube czy memach. Nie warto tracić czasu na płytkie postacie i usypiający scenariusz odcinków.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: no chyba tak. Jestem w "rodzinie" na Netflixie i od chyba marca jest "The Office". Nie mieszkam w Polsce, więc może tu jest różnica, aczkolwiek Netflixa mam z Polski. Na Amazonie już 2 lata temu był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cactooos nie istotne, place to chciałbym po polsku i nie chodzi mi tylko o the office ale i o inne produkcji. Z napisami to sobie mogę sobie gdziekolwiek ściągnąć. A jak ktoś nie lubi lektora to można sobie wyłączyć i oglądać w oryginalnym języku.
  • Odpowiedz
@OldBull: Z tej trójki tylko Sainfeld widziałem. Ani mi się podobał ani mnie odpychał.

Jakby nie patrzeć tylko Little Britain mi się podobał, bo nie ulegał żadnej poprawności politycznej i wyśmiewał na swój sposób wszystkich (też do pewnego czasu). Wolę taki dosadny chamski humor niż strojenie głupich min przez aktorów jak w The Office.

Ogólnie nie lubię w filmach jak ktoś tańczy czy śpiewa (dla mnie to tylko niepotrzebny zapychacz)
  • Odpowiedz