Wpis z mikrobloga

@sower: może od razu pod Gościnną na Orunii :D

@antros:

Ja naprawdę nie wiem po co wy się tam kręcicie. Te dzielnice powinny być murem otoczone i pilnowane przez oddział żandarmerii. Nie ma tam nic ciekawego, wszystko jest tak opustoszałe jakby życie stamtąd odeszło. Architektura wygląda jak po jakiejś apokalipsie. Ludzie którzy tam mieszkają to w 80% patologia. W godzinach nocnych stróżówkę pełnią formacje dresiarni do których bez broni palnej
@sower: tzn. moim skromnym zdaniem łąkowa jest wcale klimatyczna, trochę się można poczuć jak podróżnik w czasie (tylko trudno powiedzieć, w którym kierunku ta podróż) :>. Tyle, że nocą osobiście bym się tam nie kręcił.
@KosmicznyDzem:

Dla mnie to wyspa spichrzów psuje renomę Gdańska, chyba że planują zrobić jeszcze akiś oscarowy film wojenny no to w takim razie rozumiem ten stan.

Odnośnie Dolnego Miasta to poblem jest troche inny. Większość mieszkań na dolnym to mieszkania komunalne/socjalne ,a jak wiemy wszystko co wspólne to się nie szanuje. Zresztą w takich mieszkaniach nie mieszkają ludzie majętni albo zaradni życiowo (tzn są zaradni ale na swój sposób). Jeżeli chodzi