Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jin: 1998- range rover P38


2001 BMW E39
Ale obydwa się dobrze spisuja. Serwisuje na bieżąco i jestem elektrykiem samochodowym also, więc nie straszne mi problemy z tymi autami
@kacor87:

Fajne fury. Ja lubię stare auta i lubię kiedy ludzie o nie dbają. Dzięki temu jest bardziej różnorodnie na ulicach, a szukający samochodu nie jest skazany na wszystkie nowinki oferowane przez producentów. Niczego w życiu tak nie żałowałem jak sprzedaży mojego zapasowego samochodu na początku cyrku z koroną (A4B5 1.8).
Oby służyły jak najdłużej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jin: miałem a4 B5 1.8 ARG 125km w automacie do marca tego roku ale sprzedałem bo konsumował olej. Za 2k sprzedałem ale to względu że kończyło się OC. Fajne auto. Co prawda nie jest tak solidnie wykonane jak E39 i materiały trochę słabsze ale to jest jeszcze ta stara solidna niemiecka motoryzacja.
@kacor87:

Moja była w doskonałym stanie. Nawet chciałem ją odkupić jak panika minęła i znalazłem nową pracę, ale typiara której sprzedałem zdewastowała to auto w pół roku. A miałem idealny duet - B5 i e92. To dugie chyba też pogonię i pomyślę nad jakąś Alpiną na wiosnę (e39 byłaby sensowna jako auto rodzinne)