Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanko, tak wiem ić stont pooglądaj Allegro i wyciągnij średnią.
Ale chciałam dopytać, bo może ktoś ostatnio sprzedawał/kupował iPhone 8 (64gb) lub AW3 i orientuje się w cenach. Więc tak będę zbierać się do sprzedaży mojego starego iPhone 8 czarnego 64gb. Kupiony w grudniu 2019. Ogólnie stan ja określam jako dobry, minimalne odpryski na ramce i na szkle z tyłu, na przodzie ryska pod Touch ID, reszta ekranu w porządku, ewentualnie mało widoczne mikro rysy choć wątpię bo od kupna szkło na ekranie, kondycja 90%. Nie wiem ile wziąć za niego, bo straszny rozstrzał cen jest. Np za 700 wystawiony jest ale bez działającego Touch ID, czyli w sumie jak dla mnie najważniejszej opcji w telefonie XD
Z kolei mój AW3 (też czarny), kupiony w styczniu 2020, ma wgniotke w rogu przy pasku i troszkę głębszą rysę w ramce, bo to je wersja amelinium. I też w sumie nie wiem ile brać.
Ja oceniam te sprzęty na stan dobry ale czasami oglądam na FB jak ktoś wystawia z porysowanym ekranem i bokami jako bardzo dobry a nawet idealny stan to te moje to nie wiem jak wtedy mają XD A i kondycja 99%, na szkle zero rys, ewentualnie mikro i ma naklejoną folie.
I właśnie do czego zmierzam od początku, ile wołać na start lub wystawić i zbić najwyżej w negocjacjach? Może ktoś właśnie ostatnio kupował?
Nowe AW3 chodzą chyba po 8/9 stówek a iPhone 8, ja kupiłam za 2k, a obecnie chyba poniżej 1,5k są, więc no nie wiem ile optymalnie by było żeby szybko to mi zeszło.
#iphone #apple #applewatch #sprzedaz
  • 5