Wpis z mikrobloga

Mam arturia keylab 88 + scarlett focusrite solo.
Używam Analog lab 5

Bardzo często gdy gram więcej niż jeden klawisz na raz, słyszę tylko jeden klawisz.
Często też któryś z klawiszy się zacina i nie przestaje grać po tym jak go puszczę.

W abelton live lite w ustawieniach mam drakońskie opóźnienie ~150ms + nie mogę do końca zmusić klawiszy do fajnego działania z abeltonem - część guzików nie działa.

Da się coś z tym zrobić czy klawisze do kosza i powinienem sobie kupić coś porządnego?
Obecnie jestem na etapie że rozważam czy nie kupić sobie po prostu pianina cyfrowego, trochę wkurzają mnie te plastikowe klawisze + to że całość nie chce działać

#pianino #muzyka #pytanie #tworzeniemuzyki
Pobierz KrojonyAnanas - Mam arturia keylab 88 + scarlett focusrite solo.
Używam Analog lab 5...
źródło: comment_1634918954BTKIStVJJhNozUC6XJ0bhy.jpg
  • 4
@KrojonyAnanas: to są całkiem spoko klawisze nie powinny działać tak jak to opisujesz, ale może być szereg rzeczy które tutaj grają/nie grają:
- Nie używam akurat Analog Laba, ale może dźwięki/instrumenty jakie chcesz wybrzmieć są monofoniczne i po prostu nie mają opcji grania kilku dźwięków/akordu na raz?
- Co to znaczy, ze masz opóźnienie w ustawieniach abletona 150ms, które opóźnienie - dźwięku, to zainstaluj poprawnie sterowniki do interfejsu i ustaw ASIO